رویدادها

“جشنواره چاپ”در “نشان فیروزه”ادغام شد!

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محسن جوادی معاون امور فرهنگی این وزارتخانه را به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری اولین دوسالانه جشنواره ملی چاپ و نشر منصوب کرد.

سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محسن جوادی معاون امور فرهنگی این وزارتخانه را به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری اولین دوسالانه جشنواره ملی چاپ و نشر منصوب کرد.

در متن حکم سیدعباس صالحی خطاب به محسن جوادی آمده است: «نظر به تخصص، دانش و شایستگی‌های جنابعالی به موجب این حکم به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری اولین دوسالانه جشنواره ملی چاپ و نشر شامل بیستمین دوره چاپ و چهارمین دوره نشان شیرازه منصوب می‌شوید.

امید است با تدوین و اعمال سیاستگذاری‌های هدفمند و کارآمد در ارتقای کیفی، فنی، زیبایی شناختی و پاسداشت زبان رسمی و بومی در حوزه کتاب‌آرایی و بسته‌بندی‌های چاپی، بستر پرنشاط رقابت و ارج‌گذاری فراهم آید.»

براساس این گزارش؛ محسن جوادی نیز در احکامی جداگانه محمود شالویی، علیرضا اسماعیلی، فرزاد ادیبی، نیکنام حسینی‌پور، ایوب دهقانکار، محمدحسین شهامت‌پور، احمد ابوالحسنی، غلامرضا شجاع، علی‌اکبر ابراهیمی و مهرزاد دانش را به عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری اولین دوسالانه جشنواره ملی چاپ و نشر منصوب کرد.

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن