اخبار داخلی

برگزاری بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه چاپ تهران از ۳ تا ۶ آذر

بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران ۳ تا ۶ آذرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

احمد ابوالحسنی مدیرعامل شرکت نمایشگاهی آروین مهر فجر، با اشاره به کسب مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران برای برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی، گفت: بر اساس مجوز این سازمان بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران از سوی شرکت نمایشگاه آروین مهر فجر برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این زمینه قرار است نمایشگاه بیست‌و‌هفتم از سوم تا ششم آذر‌ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شود.

ابوالحسنی با بیان اینکه صنعتگران چاپ و نشر و بسته‌بندی می‌توانند برای حضور در این نمایشگاه اقدام کنند، عنوان کرد: این نمایشگاه همانند سال‌های گذشته در دو بخش داخلی و خارجی برگزار می‌شود و فعالان این حوزه‌ها می‌توانند برای حضور در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران پیش‌ثبت‌نام کنند.

وی درباره شرایط پیش‌ثبت‌نام در این نمایشگاه توضیح داد: شرایط کلی پیش‌ثبت‌نام در فراخوان نمایشگاه ذکر شده و به‌طور کلی شرکت‌ها باید مبلغی را برای رزرو و تاییدیه پیش‌ثبت‌نام واریز و میزان متراژ درخواستی خود را اعلام کنند.

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!

منبع
ایبنا
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن