اخبار داخلی

ششمین هفته علوم و فناوری چاپ در اتحادیه چاپخانه‌داران

آیین گشایش ششمین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ سه‌شنبه ۱۱ شهریور در اتحادیه چاپخانه‌داران تهران به‌صورت آنلاین و ویدئوکنفرانس برگزار می‌شود.

محمد بیطرفان، رییس انجمن علمی فناوری چاپ ، با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای ششمین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ گفت: آیین گشایش و افتتاحیه این هفته سه‌شنبه ۱۱ شهریور همزمان با روز ملی صنعت چاپ به ميزباني اتحاديه چاپخانه‌دارن تهران از ساعت ١٤ تا ١٦ برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای این هفته توضیح داد: در تلاش بودیم که نشست‌ها و گردهمایی‌های این هفته را به‌صورت حضوری برگزار کنیم اما به دلیل شیوع بیماری کرونا و حساسیت این موضوع، تصمیم گرفتیم برنامه‌‌ها را به‌صورت آنلاین برگزار کنیم.

بیطرفان در این زمینه افزود: طبق هماهنگی‌های انجام شده سلسله گردهمایی‌های پیش‌بینی‌شده در قالب ویدئوکنفرانس خواهد بود و بر اساس پیش‌بینی‌های ما ظرفیت هر نشست تا حدود ۲۰۰ نفر خواهد بود.

وی ادامه داد:‌ افراد علاقه‌مند به حضور در این نشست‌ها می‌توانند اطلاعات خود شامل نشانی ایمیل خود را به دبیرخانه انجمن ارسال کنند تا یک پنل کاربری برای آن‌ها ساخته شود.

بیطرفان با بیان اینکه برنامه‌‌ها با مشارکت استادان و فعالان حوزه چاپ و رشته‌های مرتبط برگزار می‌شود، گفت: برنامه‌ها و نشست‌ها به شکل صوتی و تصويری است و به صورت مشارکتی خواهد بود و شرکت‌کنندگان در هماهنگی با مجری برنامه می‌توانند پیرامون هر موضوع صحبت کنند.

وی همچنین درباره موضوع نشست‌های این هفته توضیح داد: سه‌شنبه 11 شهریور نشست چاپ، راهبردهای تحقق جهش تولید، چهارشنبه 12 شهریور نشست چاپ، چالش‌های پاندمی کووید 19، پنج‌شنبه 13 شهریور نشست چاپ، راهبردهای صنعت در آستانه قرن 15، شنبه 14 شهریور نشست چاپ، رشته دانشگاهی و چشم‌انداز آن، یک‌شنبه 15 شهریور نشست چاپ، حرکت به سوی کسب و کارهای نوین، دوشنبه 16 شهریور نشست چاپ، نقش و مسئولیت‌های اجتماعی و سه‌شنبه 17 شهریور نشست چاپ، صنعت 7 در  24 برگزار می‌شود.

ششمین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ را با شعار «چاپ، پیشران تحولات قرن ۱۵ هجری شمسی» برگزار خواهد شد.

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!

منبع
تسنیم
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن