اخبار داخلی

مشارکت Print Media Centre با دروپا ۲۰۲۰

Print Media Centre برای برگزاری Printerverse که نمایشگاهی الهام بخش در صنعت چاپ و سرشار از تجربه است و به مدت 11 روز از 16 تا 26 ژوئن 2020 در دوسلدورف آلمان برگزار می شود، همکاری اش با دروپا ، بزرگترین نمایشگاه تجاری چاپ دنیا را اعلام کرده است.

Printerverse   در کنار drupe DNA (نسل بعدی دروپا )، در سالن 7 نمایشگاه، قرار خواهد داشت. Drupa DNA، یک ابتکار عمل  کلیدی برای 2020 بوده و  به عنوان بخشی از چشم انداز دروپا ، شکل گرفته است تا با یکپارچه سازی کسب و کارها و استارتاپ های خلاقانه با تکنولوژی های نوآوران در دنیا، الهام بخش صنعت چاپ باشد و باعث تسریع روند تکامل صنعت چاپ و رشد کسب و کار، گردد.

Printerverse از شرکت کنندگان دروپا برای بازدید از غرفه خود دعوت به عمل می آورد تا از جلسات آموزشی رایگان، کنفرانس های مطبوعاتی،debuts  های جهانی محصول و دیدگاه های منحصر به فرد رهبران صنعت، اعضای Intergalactic Alliance  Printerverse

(اتحادیه بین قاره ها) و شرکت کنندگان منتخب drupe DNA، بهره مند شوند.

سابین گلدرمان ، دبیر برگزاری drupe در مورد این همکاری ، می گوید : ” همکاری رسانه ای ما با Print Media Centre  برای برگزاری Printerverse، بهترین شرایط را برای ارتقای دروپا 2020  و جذب غرفه داران و  بازدیدکنندگان جدید و یالقوه از آمریکای شمالی که یکی از مهمترین بازارهای صنعت چاپ در سطح دنیاست، فراهم می آورد”.

سابین گلدرمان  افزود:   “Deborah Corn، دارای یک شبکه ارتباطی عالی و شایستگی بسیار تاثیرگذار در بازار چاپ بوده و هدف ما، ایجاد فرصت های تجاری جدید برای مشتریان بین المللی ماست. اما در کل، او حقیقتا یک سفیر شگفت انگیز و یکی از متخصصان زبده این صنعت و از همراهان ما برای برگزاری سابین گلدرمان 2020  است. دبوراه کورن، مدیر Print Media Centre  وسفیر بین قاره ای  Printerverse افزود :  ” تشکیل Printerverse در drupa، فرصتی باورنکردنی را برای همکاری تیم ما و شرکای اتحادیه فراهم می آورد تا به تبادل نظر بپردازند، به آموزش شرکت کنندگان و مخاطبان در منزل در مورد محصولات جهانی، کمک کنند، خدمات ارائه داده و مردم را به سوی صنعت ما سوق دهند”.

وی ادامه داد: “فقط یک نقطه روی کره زمین وجود دارد که چنین اتفاقی با این مقیاس بزرگ، می تواند به وقوع بپیوندد و باعث افتخار من است که سابین گلدرمان ، مسئول شراکت و برنامه ریزی ماست و با روی گشوده ما را به تیم دروپا دعوت کرده است”. برنامه Printerverse در طی این یازده روز به صورت زنده از یوتیوب، پخش خواهد شد.

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!

منبع
Meprinter/مترجم سوسن ریاحی
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن