اخبار داخلی

تاریخ برگزاری نمایشگاه دروپا مشخص شد

نمایشگاه دوسلدورف طی اطلاعیه ای به تازگی تاریخ برگزاری نمایشگاه دروپا را از 31فروردین تا 10 اردیبهشت 1400 تعیین کرده است.

با توجه به شیوع کروناویروس، مجموعه نمایشگاهی MESSE دوسلدورف در ۱۳ مارس سال ۲۰۲۰ تصمیم گرفت تا نمایشگاه پیشرو دروپا را که برای ماه ژوئن برنامه ریزی شده بود به زمانی دیگر موکول کند. این نمایشگاه به تازگی اعلام کرد که دروپا از ۲۰ تا ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ برگزار می شود.

ورنر مورنشیدت ، رئیس هیئت مدیره مسه دوسلدورف تأکید می کند: “این تصمیم با مشورت نزدیک با هیئت های مشاوره و انجمن های حامی ما گرفته شده است.” همچنین بیانگر خواسته های صنایعی است که با ما همکاری می کنند و به عنوان شریک آنها  همه تلاش خود را انجام می دهیم تا تلفات اقتصادی متحمل شده برای غرفه داران خود را کاهش دهیم.

آقای “کلاوس بولزا شونمان”  رییس نمایشگاه نیز اعلام کرد: دروپا یک نمایشگاه پیشرو است و به نوعی نقطه ای برجسته و برتر در کل صنعت چاپ به حساب می آید. به همین دلیل است که ما در پشت تصمیم مسئولانه MESSE دوسلدورف برای به تعویق انداختن دروپا تا آوریل ۲۰۲۱ به دلیل تهدید فعلی ناشی از کروناویروس، ایستاده ایم. ایمنی و سلامتی کلیه افراد درگیر این ویروس (تمامی جامعه جهانی) اولویت اصلی ماست.

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!

منبع
دروپا
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن