دسته بندی نشده

اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی اعضاء جدید هیات مدیره خود را شناخت

انتخابات برای تعیین هیئت‌مدیره و بازرس اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی صبح روز (۲۷ بهمن ماه) برگزار شد.

انتخابات هیئت مدیره اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی از ساعت ۹ صبح یکشنبه (۲۷ بهمن ماه) آغاز شد و قرار بود تا ساعت ۱۱ به اتمام برسد با یک ساعت تمدید و مشارکت ۱۱۰ نفر از ۲۵۶ عضو واجد شرایط و دارای پروانه کسب در انتخابات این رأی‌گیری در ساعت ۱۲ ظهر به پایان رسید.

گفتنی است؛ این انتخابات در شهر مشهد زیر نظر اتاق اصناف مشهد و به صورت الکترونیک و رأی کاغذی انجام شد. واجدین شرایط این انتخابات در هفت شهرستان استان خراسان رضوی مانند سبزوار، نیشابور، درگز، کاشمر، تربیت حیدریه و … در اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خود حاضر شده و به صورت الکترونیک رأی دادند.

نتایج انتخابات اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی پس از شمارش آرا و کنار گذاشتن ۱ رأی سفید، عبارتند از:

هیئت مدیره اصلی اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی:

علی مغانی
حسین رضازاده
عباس سرابیان
محمد رضا توسلی
رحمان باغبان‌نژاد
بازرس اتحادیه:

ایرج فرشته‌پور

همچنین جواد مخملباف طوسی به عنوان عضو علی‌البدل هیئت مدیره و غلامرضا صحراگرد کرمانی به عنوان بازرس علی البدل برگزیده شدند.

گفتنی است؛ مطابق قانون انتخابات صنفی، کاندیداها سه روز فرصت دارند تا به نتایج اولیه اعتراض کنند و نتیجه نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.

احمد عزیزی مقدم؛ مسئول روابط عمومی اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی ضمن تبریک به منتخبین انتخابات اخیر اتحادیه و تشکر و قدردانی فروان از تمامی کاندیداهای حاضر در انتخابات پیشنهاد داد: از منتخبین می خواهم تا برای یادآوری برنامه ها و اهداف ذکر شده در تبلیغات شان را قاب بگیرند و در اتاق محل کارشان نصب کنند تا هر روز یادشان باشد که به واسطه آنچه که گفته اند، انتخاب شده اند.

وی افزود: منتخبین محترم انتخابات اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی از همین امروز استراتژی و برنامه‌های راهبردی و عملیاتی خود را با ذکر بازه زمانی فعالیت تبیین و مشخص کنند.

به گفته عزیزی مقدم؛ روابط عمومی اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی آمادگی دارد تا جلسات هم اندیشی و گزارش عملکرد هیئت مدیره محترم را در تقویم کاری خود ثبت نماید تا به اطمینان بخشی و اعتماد سازی بیشتر این صنعت منجر شود.

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن