دسته بندی نشده

انتقال صحافی‌ها به شهرک صنعتی کاوه ۲ در انتظار موافقت اتاق اصناف تهران

با موافقت اتاق اصناف تهران، جانمایی صحافان به شهرک صنعتی کاوه ۲ اواخر امسال کلید می‌خورد.

جلیل غفاری‌رهبر، رئیس اتحادیه صحافان تهران، گفت:‌ از مدت‌ها پیش محل‌های مختلف را برای جانمایی صحافان در شهرک‌های صنعتی شناسایی کرده بودیم که از میان آن‌ها شهرک صنعتی کاوه ۲ از شرایط و ویژگی‌های لازم برخوردار بود.

وی افزود: این شهرک حوالی جاده خاوران قرار دارد و متراژ کلی آن حدود ۲۳۰ هکتار است که شرایط مناسب یک شهرک صنعتی را دارا است.

غفاری‌رهبر با اشاره به شرایط این شهرک توضیح داد: حدود ۶۰۰ سوله در این شهرک پیش‌بینی شده است که متراژهای مختلف از ۱۵۰ تا ۷۰۰ متر مربع را شامل می‌شود و صحافان می‌توانند به تناسب رسته کاری و فعالیت، هر یک از این سوله‌ها را انتخاب کنند.

وی با تاکید بر اینکه حضور صحافان در شهرک صنعتی منتظر تایید و موافقت اتاق اصناف است، گفت: شهرک‌های صنعتی با هدف تجمیع فعالان صنفی، موجب ایجاد محیط کاری مناسب و تقویت فضای رقابتی در میان اعضای صنف می‌شود و امیدوارم با فراهم شدن شرایط شرکت صحافان در این شهرک‌ نیز موقعیت کاری بهتری در انتظار همکاران باشد.

غفاری‌رهبر تاکید کرد: از مزایای این شهرک‌ صنعتی این است که صحافان می‌توانند در محیطی حرفه‌ای، فعالیت‌های خود را دنبال کنند؛ همچنین در فضایی رقابتی،‌ علاوه بر افزایش کیفیت کار صحافی، قیمت تمام شده کار به‌مرور به نفع مشتریان و مخاطبان خواهد شد.

به گفته وی، پیش‌بینی می‌شود پس از موافقت اتاق اصناف تهران، ثبت‌نام و جانمایی صحافان در سه ماهه پایانی امسال اجرایی شود.

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!

منبع
ایبنا
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن