اخبار داخلی

توزیع زینک دولتی بین چاپخانه داران ولیتوگرافان

مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان تهران از توزیع زینک دولتی میان چاپخانه‌داران دارای لیتوگرافی و لیتوگراف‌ها به دستور وزارت ارشاد خبر داد.

غلامرضا شجاع مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان تهران ،‌ از توزیع زینک دولتی میان لیتوگرافان و چاپخانه‌داران دارای واحد لیتوگرافی در تهران و سایر استان‌های کشور به دستور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و گفت: معاونت فرهنگی وزارت ارشاد اخیراً تصمیم گرفت که به هر چاپخانه‌ دارای لیتوگرافی و لیتوگراف‌های تهران 300 زینک دو ورقی و استان‌ها 200 زینک دو ورقی توزیع کند،‌ بر این اساس حجم زیادی از این زینک‌ها توسط تعاونی تامین شد.

وی ادامه داد: این زینک‌ها در دو قیمت 10 هزار و 90 تومان و 11 هزار و 400 تومان است. همه استان‌های کشور جز مرکزی‌، فارس،‌ هرمزگان‌، خراسان شمالی‌ و البرز زینک‌های خود را دریافت کرده‌اند‌، البته در اختیار تعاونی‌‌ها و اتحادیه‌های استانی قرار گرفته و قرار است از سوی آن‌ها توزیع شود. 5 استان باقی مانده نیز ما حواله‌ها را صادر کرده‌ایم، اما نیامده‌اند بگیرند.

شجاع ادامه داد: از ابتدای واردات زینک دولتی تاکنون ما نزدیک به یک میلیون ورق زینک دولتی در 27 سایز برای مطبوعات،‌ ناشران،‌ چاپخانه‌داران و لیتوگرافان توزیع کرده‌ایم.

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!

منبع
تسنیم
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن