از گوشه و کنار جهان

بازار چاپ منسوجات در حال رشد

شرکت سی ام وای یو کا (CMYUK) مدیر بخش منسوجات دیجیتالی خود را منصوب کرد

برت پلت (Brett Platt) بعنوان اولین مدیر بخش منسوجات دیجیتالی CMYUK معرفی شد. ایجاد این پست جدید حاکی از رشد بازار منسوجات و سرمایه­گذاری شرکت CMYUK در تولید منسوجات دیجیتال اعم از پرچم­ها وبیلبوردها، دکوراسیون منزل و بازارهای مد می­باشد.

آقای پلت بیش از 20 سال تجربه کار پارچه را دارد و در شرکت­هایی همچون دورما گروپ (Dorma Group)، RA و هیبرید (Hybrid) سابقه فعالیت دارد و از اینکه در چنین زمانی به بازار پارچه­های دیجیتالی وارد شده است بسیار هیجان زده می­باشد. او می­گوید “با وجود تجهیزات مدرن و فناوری جدید در تولید جوهرها نمی­شود انکار کرد که حرکت و روند این بازار تغییر نکرده است”.

“این اقتصاد به دلیل کاهش سرمایه در بازار سهام، کاهش مهلت سفارش و اشتیاق بازار به چاپ بر اساس تقاضا شکل گرفته و نشان می­دهد که بخش­های مختلف صنعت چاپ، از آنالوگ گرفته تا لیتوگرافی و چاپ صفحه نمایشی همه دچار تغییر شده و چنین روندی را طی می­کنند.

ما این روند را قبلا نیز دیده­ایم. گذر تنها زمانی رخ می­دهد که کیفیت و هزینه اجازه بدهد که در بازار پارچه‌های دیجیتال این دو فاکتور از شرایط مناسبی دارا باشند. این موضوع بسیار هیجان­انگیز است زیرا ما تولید را به انگلستان باز گرداندیم و تجهیزات کوچکی که برای این کار استفاده می­کنیم باعث شده تا کار ما نسبت به کار چینی­ها و پاکستانی­ها مقرون به صرفه­تر باشد.”

آقای پلت برنامه­های زیادی برای پست جدید خود دارد او می­گوید، CMYUK همیشه کارها را به شکل درست و در زمان درست انجام داده است. “ما قصد داریم تا با جایگزین کردن مواد گران قیمت، موقعیت خود را بعنوان یک شرکت پیشروی انگلیسی که ارائه دهندۀ تجهیزات چاپ دیجیتال روی پارچه و فناوری­های مرتبط حفظ نماییم و باعث شویم که مشتری از محصولات ما لذت ببرد.”

امتیاز کاربران: هنوز امتیازی ثبت نشده!

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن