پایگاه اطلاع رسانی چاپ دیجیتال ایران
جمعه21 مرداد 1401     Friday, August 12, 2022
توجه به باورهای اخلاقی و حفظ حرمت کاندیدا در منشور انتخاباتی گروه «اتحادیه پویا»؛

اعلام موجودیت گروه «اتحادیه پویا» برای حضور در انتخابات لیتوگرافان

در بخشی از منشور انتخاباتی این گروه آمده است؛ اعضای گروه متعهدند در جریان انتخابات، براساس باورهای اخلاقی فی‌مابین، حرمت هر یک از کاندیداهای محترم را حفظ کرده و از بکارگیری الفاظ و عبارات ناشایست که حیثیت فردی و صنفی افراد را مورد خدشه قرار می‌دهد پرهیز کنند.

به گزارش ایپینا، گروه «اتحادیه پویا» برای حضور در انتخابات اتحادیه صنف لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ دیجیتال و اسکرین اعلام حضور کرد،  جوادآقاجانلو(مدیرلیتوگرافی کلک صبا)، غلامرضا دیرمینا (مدیر لیتوگرافی نگارین پرتو)، جلال ذکایی (مدیرچاپ دیجیتال هنگام)، هادی(سهیل)عطایی (مدیر چاپ دیجیتال فاخر) و مجتبی معراج محمدی (مدیر لیتوگرافی ومهروپلاک آرمان) اعضای این گروه هستند.

گروه «اتحادیه پویا» در متن منشور انتخاباتی خود با تاکید بر باورهای اخلاقی و حفظ حرمت کاندیدا، جلال ذکایی را به عنوان سخنگوی خود معرفی کرده است.

متن منشور انتخاباتی گروه «اتحادیه پویا» به شرح زیر است؛

بنام خداوند هستی آفرین
ما نگوییم بد ومیل به ناحق نکنیم، جامه‌ی کس سیه ودلق خود ازرق نکنیم

گروه انتخاباتی موسوم به اتحادیه پویا با درک شرایط حساس صنفی و ضرورت حضوری فعال و کارکردگرا در انتخابات اتحادیه صنف لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ دیجیتال و اسکرین، پا به این عرصه گذاشته و امیدوار است با مشارکت جمعی آحاد افراد صنفی واجد شرایط بتواند شرایطی را فراهم کند تا شاهد انتخاباتی پرشور، اخلاق‌ مدار و سالم در این صنف فرهنگی با اعضایی فرهیخته باشیم.

لذا بدین منظور و با هدف تنویر افکار عمومی صنف محترم، به استحضار می‌رساند اعضا این گروه متشکل از آقایان: جوادآقاجانلو(مدیرلیتوگرافی کلک صبا)، غلامرضا دیرمینا (مدیر لیتوگرافی نگارین پرتو)، جلال ذکایی (مدیرچاپ دیجیتال هنگام)، هادی(سهیل)عطایی (مدیر چاپ دیجیتال فاخر) ومجتبی معراج محمدی (مدیر لیتوگرافی ومهروپلاک آرمان) لازم می‌دانند ضمن تصریح بر اصول و باورهای اخلاقی خود پیرامون این دوره از انتخابات، بر رعایت یکایک بندهای زیر تاکید کنند.

1.      اعضای گروه متعهدند در جریان انتخابات، براساس باورهای اخلاقی فی‌مابین، حرمت هر یک از کاندیداهای محترم را حفظ کرده و از بکارگیری الفاظ و عبارات ناشایست که حیثیت فردی و صنفی افراد را مورد خدشه قرار می‌دهد پرهیز کنند.

2.      اعضای گروه متعهد می‌شوند در ارائه برنامه‌های خود از هرگونه تک‌روی و اعمال سلیقه‌های فردی پرهیز کنند.

3. با هدف ایجاد وحدت رویه در تصمیمات انتخاباتی، اعضای گروه «اتحادیه پویا» تصریح می‌دارند که صرفا در این گروه انتخاباتی عضو بوده و از عضویت در سایر گروه‌های انتخاباتی (با حفظ حرمت سایر کاندیداهای محترم) امتناع کرده و چنانچه هریک از گروه‌ها راسا و بدون هماهنگی نسبت به درج نام هریک از اعضا در گروه خود اقدام کنند، مراتب اعتراض و انصراف شخصی خود را از عضویت در آن گروه‌ها به طور رسمی اعلام کنند.

4.      اعضای گروه خود را متعهد  می‌دانند برای تنویر افکار عمومی صنف محترم، بصورت جمعی و متشکل در جلسات حضوری با اعضا صنفی حضور یافته و برنامه‌های خود را برای تصدی هیات مدیره اتحادیه در چهارسال آتی تشریح کنند.

5.      گروه انتخاباتی «اتحادیه پویا» آقای جلال ذکایی را  به عنوان سخنگو معرفی کرده تا نسبت به انعکاس برنامه‌های انتخاباتی اقدام کند.

6.     نظرات، دیدگاه‌ها و برنامه‌های هریک از اعضای گروه صرفا در کانال‌های رسمی اعلام شده در فضای مجازی منعکس می‌شود و جلسه پرسش و پاسخ حضوری نیز با حضور اصحاب جراید و کلیه اعضا برگزار خواهد شد.
 

دیدگاه کاربران

مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید :

  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
دیدگاه شما ثبت شد
پایگاه اطلاع رسانی چاپ دیجیتال ایران

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به "پایگاه اطلاع رسانی چاپ دیجیتال ایران"است.