پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ ایران
شرکت مارک اندی (Mark Andy) کل سهام شرکت پرستک (Presstek) را خریداری کرد

شرکت مارک اندی با در اختیار داشتن شرکت پرستک در حال حاضر در راستای ارائه خدمات در زمینۀ هنرهای گرافیکی و صنعت چاپ رتبۀ اول جهانی را به خود اختصاص داده است.

 

شرکت پرستک یک شرکت شناخته شده در زمینۀ چاپ افست در سطح جهان است و خدمات CTP و خدمات تجاری به مشتریان تجاری و عمده ارائه می­نماید. با در اختیار داشتن سهام این شرکت، اکنون شرکت مارک اندی در ارائۀ کامل­ترین خدمات در زمینۀ هنرهای گرافیکی و صنعت چاپ رتبۀ نخست جهانی را به خود اختصاص داده است.

تیم کاری شرکت پرستک متشکل از 60 متخصص فنی در زمینۀ چاپ است که پس از ادغام هر دو شرکت به خدمت مارک اندی در خواهند آمد و این شرکت را به بزرگترین شرکت خدماتی در شمال آمریکا تبدیل خواهد شد که از نیروهای بومی استفاده می­نماید. تکنسین­های خبرۀ این شرکت می­توانند کارهای فنی مرتبط با تجهیزات شرکت­های مختلفی نظیر Presstek، ABDick، Ryobi، Heidelberg، Xerox، KBA، و غیره را پشتیبانی نمایند.

شرکت­های مارک اندی و پرستک همکاری مستمری در طول سال­های گذشته داشته­اند و محصولات چاپی مارک اندی تمام سفارشات حوزۀ آمریکای شمالی برای دستگاه­های Presstek ID و CTP را تأمین نموده است. ادغام بخش فروش و تیم خدماتی پرستک با شرکت مارک اندی موجب شده تا مشتریان فعلی شرکت پرستک از مزایای بیشتری بهره­مند شوند، از جمله بهبود پوشش بازار، موجودی بیشتر قطعات مورد نیاز، افزایش مراکز ارائه دهندۀ خدمات پس از فروش، صدور صورتحساب و پاسخگویی سریع­تر به نیاز مشتریان.

کوین ویلکن (Kevin Wilken) مدیر ارشد شرکت مارک اندی می­گوید:" پرستک برای سال­های متمادی قدرت برتر در زمینۀ چاپ افست در سایزهای کوچک و متوسط بوده است. چاپ DI و CTP شرکت پرستک در سراسر صنعت مورد استقبال بوده است و من مفتخرم که به کارکنان شرکت پرستک و محصولات این شرکت برای ورود به مجموعۀ مارک اندی خوشامد می­گویم. ما انتظار داریم که مشتریان پرستک از رهبری پایداری که در شرکت مارک اندی پا بر جا است، از بخش ارائۀ خدمات به مشتریان ویژه و ارائۀ محصولات بی­نظیر مانند چاپ افست و تجهیزات شرکت مارک اندی نهایت بهره­ مندی را داشته باشند."

محل استقرار شرکت پرستک که در اختیار مارک اندی نخواهد بود به شرکت جدیدی به نام وریکو تکنولوژی (Verico Technology) اختصاص داده شده است که رئیس آن یووال دوبیوس (Yuval Dubios) از مدیران ارشد قبلی شرکت پرستک بوده است. شرکت وریکو تکنولوژی روی توسعۀ سهم بازار در زمینۀ صفحات آلومینیومی ضدآب و تکنولوژی­های پوشش­دهی در صنعت چاپ و همچنین بر روی ورود به بخش­های جدیدی از بازار تمرکز نموده است.

دوبیوس گفته است: "ادغام دو شرکت مارک اندی و پرستک برای مشتریان هر دو شرکت بسیار مفید و سودمند خواهد بود. ما نیز از مزایای طولانی­ مدتی که حاصل از ادغام این دو شرکت خواهد بود نیز بهره­ مند خواهیم شد". استوارت گالوپ (Stuart Gallup) معاونت شرکت مارک اندی در بخش افست نیز اظهار داشته است که "خریداران و مشتریان اقلام چاپی امروزه به دنبال چاپی سریع­تر و با کیفیت تر هستند. مارک اندی خود را متعهد به این مشتریان می­داند و با ارائۀ بهترین خدمات از آنها پشتیبانی می­کند تا بتوانند در مسیر موفقیت قدم بردارند. از دیگر مزیت­های ما ارتباط سریع و آسان مشتری با شرکت و ساده­سازی فرآیندهایی است که مشتریان تجاری و عمده قبلا از این خدمات استفاده می­کردند و رضایت کافی از آنها را داشتند".

ریاست مجموعۀ جدید نیز متشکل از گالوپ، یان پولاک (رئیس شرکت پرستک) و رالف جنکینز رئیس بخش فروش مارک اندی در آمریکای شمالی می­باشد. گالوپ، پولاک و جنکینز تجارب بسیار زیادی در بازار چاپ دارند و تمام اطلاعات و تجارب خود را به حوزۀ چاپگرهای افستی اختصاص داده ­اند.

جنکینز با شور و حرارت خاصی اعلام نموده است که: ما با نگاهی به آینده و با افزایش بهره ­وری و سودآوری به ادامۀ کار خود با مشتریان ارزشمندمان فکر می­کنیم. با داشتن یک تیم مدیریتی عالی مطمئن هستیم که می­توانیم خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه نماییم. پلاک نیز تأکید نموده است که هم مشتریان مارک اندی و هم مشتریان پرستک می­توانند با ما همکاری داشته باشند."

به گفته پولاک: هیچ تغییری در روند سفارش­گیری فعلی وجود ندارد و جزئیات تماس با شرکت و بخش پشتیبانی تغییری نکرده است.

منتشر شده توسط Meprinter/ایپینا در تاریخ ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۱ فروردين
کدخبر:4308منبع:Meprinter/ایپیناتاریخ انتشار:۱۳۹۷ بيست و يکم فروردينلینک خبر: http://www.ipina.ir/Pages/News-4308.aspx