پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ ایران شجاع یادآور شد:
انتخابات اتحادیه لیتوگرافان آزمون اخلاق مداری بود

غلامرضا شجاع؛ مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان و عضو هیات مدیره اتحادیه لیتوگرافان با اشاره به اهمیت انتخابات لیتوگرافان گفت: خدا را شاکر هستم که انتخابات با استقبال بسیار خوبی از سوی اعضای اتحادیه برگزار شد و یکی از ویژگی‌های انتخابات امسال استفاده از فضای مجازی و تبلیغات در کانال‌های تلگرامی بود.

 وی با بیان اینکه انتخابات لیتوگرافان نوعی امتحان اخلاق‌مداری به شمار می‌آمد، افزود: به تمام برگزیدگان تبریک می‌گم و افرادی که در حاشیه بودند و اخلاق را باختند تسلیت می‌گویم وامیدوارم هیات مدیره جدید در کنار یکدیگر و به برنامه‌هایی که ارایه دادند متعهد باشند.


شجاع ادامه داد: من به عنوان یکی از کاندیدایی که در انتخابات شرکت کردم نسبت به قول‌ها و وعده‌هایی که دادم متعهد هستم و قول می‌دهم که همه آن‌ها را پیگیری کنم تا به سرانجام برسد و اتحادیه‌ای پویا و قوی داشته باشیم و با همه جود برای احیای حق اعضا تلاش می‌کنم.

وی با بیان اینکه لیتوگرافان رسته‌ای مهم در صنعت چاپ به شمار می‌آید، گفت: اکنون این رسته با رسته‌های چاپ و پس از چاپ همبستگی و پیوستگی دارد و به همین دلیل تشکیل کمیته‌های تخصصی از جمله ضروریاتی است که در این اتحادیه با همکاری دیگر اعضای هیات مدیره پیگیری می‌شود و کسانی که فکر می‌کنند در هیات مدیره اختلاف سلیقه وجود دارد من این موضوع را رد می‌کنم و امیدوارم همه با هم اتحادیه‌ای در شان لیتوگرافان داشته باشیم.

راي گيري انتخابات اتحاديه ليتوگرافان ظهر روز شنبه پنجم اسفند ماه انجام شد و از ميان از ۳۴۶ رای اخذ شده، احمد ابوالحسنی با ۲۲۱ رای، مجتبی معراج محمدی با ۱۹۲ و رضا انصاری با ۱۸۶ راي، بیژن بهادری با ١٧٠ راي و غلامرضا شجاع با  ۱۴۰ به عنوان اعضاي هيات مديره اتحاديه انتخاب شدند.

همچنين طبق آرا اعضاي علی البدل به ترتيب حسين سلطانی با ۱۲۴ راي و امیر حسین قاسمی با ۱۰۴راي انتخاب شدند و بهروز معراجي با ٢٣٥ راي به عنوان بازرس اتحاديه ليتوگرافان انتخاب شد.

 انتخابات اتحاديه ليتوگرافان صبح امروز شنبه ٥ أسفند ماه از ساعت ١٠ در محل تعاوني ليتوگرافان آغاز شد و ساعت ١٤ به پايان رسيد.
منتشر شده توسط ایپینا در تاریخ ۱۳۹۶ يکشنبه ۶ اسفند
کدخبر:4294منبع:ایپیناتاریخ انتشار:۱۳۹۶ ششم اسفندلینک خبر: http://www.ipina.ir/Pages/News-4294.aspx