پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ ایران
چاپخانه‌داران دغدغه‌هایشان را به‌عنوان یک هدف واحد پیگیری کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان خواستار اتحاد و انسجام بین فعالان صنعت چاپ شد و گفت: نیاز است تا مجموعه چاپخانه‌داران دغدغه‌های این حوزه را به‌عنوان یک هدف واحد پیگیری کنند.

محمود ربیعی در چهارمین همایش صنعت چاپ استان از ارائه تسهیلات به این حوزه خبر داد و افزود: با بررسی تمام راهکارهای موجود می‌توان اعتباری را در قالب تسهیلات به بخش صنعت چاپ تزریق کرد.

وی به ایجاد انگیزه برای کارکنان حوزه چاپ تأکید کرد و افزود: بین کارکنان و کارفرمایان قانونی حاکم است به نام قانون کار، بر همین اساس این قانون باید برای افزایش رغبت و ایجاد انگیزه کارگران صنعت چاپ اعمال شود.

ربیعی در خاتمه اتحادیه چاپخانه‌داران استان را نوپا خواند و اظهار کرد: اکنون بین اتحادیه چاپخانه‌داران گلستان با برخی از استان‌ها فاصله است و رفع این شکاف منوط به داشتن سیستم صنفی معنادار و هدفمند است.

گفتنی است چهارمین همایش صنعت چاپ استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد گلستان و جمعی از فعالان حوزه صنعت چاپ استان در پردیس کاپری گرگان برگزار شد.
 
منتشر شده توسط روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در تاریخ ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ شهريور
کدخبر:4102منبع:روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستانتاریخ انتشار:۱۳۹۶ بيست و دوم شهريورلینک خبر: http://www.ipina.ir/Pages/News-4102.aspx