پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ ایران
برگزاری هشتمین همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ استان اصفهان

هشتمین همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ استان اصفهان با حضور سید هادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ١٣ شهریور برگزار شد.
بر اساس گزارشی از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی در هشتمین همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ استان اصفهان با تبریک دهه ولایت و عید سعید غدیرخم گفت: اصفهان از دیرباز جایگاه ارزشمندی را در هنر، تمدن، فرهنگ و صنعت به ویژه صنعت چاپ داشته است و فضای رشد و توسعه در این استان همواره در کشور ممتاز بوده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه در اصفهان بیش از ٥٠٠ چاپخانه فعالیت دارند که بالغ بر ٤ هزار نفر به صورت مستقیم در آن فعالیت می‌نمایند، تصریح کرد: اصل ٤٤ قانون اساسی، اصل را بر واگذاری امور به بخش خصوصی قرار داده بنابراین دولت در تلاش است تصدی گری را کنار گذاشته و در پی تسهیل امور و برطرف نمودن موانع کسب و کار فعالیت نماید.

در ادامه این همایش از خانواده شهدای صنعت چاپ و نیز جمعی از پیشکسوتان و فعالان صنعت چاپ استان اصفهان تجلیل صورت گرفت.

خاطرنشان می‌شود، هشتمین همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ استان اصفهان باحضور سید هادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی اکبر ابراهیمی معاون اداره کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پرویز طاهری سرپرست معاونت فرهنگی هنری، رضا مهندسی رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رئیس و اعضای اتحادیه چاپخانه‌ها و لیتوگرافی‌های استان و فعالان صنعت چاپ استان اصفهان در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزار شد.
 
منتشر شده توسط روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در تاریخ ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۹ شهريور
کدخبر:4094منبع:روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهانتاریخ انتشار:۱۳۹۶ نوزدهم شهريورلینک خبر: http://www.ipina.ir/Pages/News-4094.aspx