English

تداوم عرضه کاغذ به ناشران

آرشیو خبر بازدید: 41 کد مطلب: 5067  
معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد خبر داد؛

تداوم عرضه کاغذ به ناشران

روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
جوادی معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تداوم عرضه کاغذ به ناشران بعد از برگزاری سی ودومین نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ساعت 14:35

 محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عرضه کاغذ برای انتشار کتاب به ناشران در سال ۹۸ هم به روال سال گذشته ادامه داشته است و این روند حتی در روز‌های برگزاری نمایشگاه کتاب تهران هم انجام شد.

وی ادامه داد: عرضه کاغذ به ناشران در روز‌های بعد از نمایشگاه هم تداوم داشت و هیچ گونه وقفه‌ای در کار پیش نیامده تا ناشران بتوانند در این حوزه با مشکل کمتری به تولید و انتشار کتاب بپردازند.

جوادی با اشاره به تاثیر عرضه کاغذ با ازر دولتی در عرصه نشر گفت: بسیاری از ناشران حرفه‌ای و فعال کشور توانستند با استفاده از کاغذ با ارز دولتی به فعالیت خود ادامه دهند چنانکه در بازدید مسئولان از نمایشگاه کتاب تهران این نکته توسط ناشران مورد اشاره قرار گرفت.

معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین درباره روند عرضه و توزیع کاغذ در حوزه نشر توضیح داد: عرضه و توزیع کاغذ مربوط به این حوزه توسط صنف نشر انجام می‌شود به این صورت که ناشران متقاضی، درخواست خود را در سامانه‌ای که به این منظور تعریف شده وارد می‌کنند و پس از بررسی در صورت تائید کاغذ مورد نیاز به ناشر تحویل داده می‌شود.


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 تداوم عرضه کاغذ به ناشران ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۳ ارديبهشت


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :