English

کتاب چاپ امنیتی، فناوری ها و راهبردهای امنیت اسناد و حفاظت از برند منتشر شد

آرشیو خبر بازدید: 52 کد مطلب: 4979  
به همت مؤسسه تحقیقات و توسعه چاپ و بسته بندی پیش رسانه ؛

کتاب چاپ امنیتی، فناوری ها و راهبردهای امنیت اسناد و حفاظت از برند منتشر شد

ایپینا
کتاب چاپ امنیتی، فناوری ها و راهبردهای امنیت اسناد و حفاظت از برند به کوشش مجید خسروی ، کارشناس رسمی دادگستری در رشته چاپ و چاپخانه و پژوهشگر فناوری های توسعه چاپ و بسته بندی روانه بازار نشر شد.
۱۳۹۸ شنبه ۲۴ فروردين ساعت 14:27

 

 این کتاب نخستین کتاب در مقوله چاپ امنیتی و راه حل های چاپ و بسته بندی برای حفاظت از برند به زبان فارسی است و رویکردی تخصصی، جامع و فراگیر به کلیه فرایندها، فناوری ها و مواد اولیه مورد استفاده در این حوزه با هدف ارتقای اطلاعات فنی مدیران و دست اندرکاران و جلوگیری از جعل و تقلب در اسناد و بسته بندی کالاها دارد. 

 

با توجه به محدودیت کتاب های با موضوع چاپ امنیتی و حفاظت از برند در جهان، این کتاب در قطع وزیری، 240 صفحه رنگی و بیش از 470 تصویر، نمودار و جدول، منبع ای به روز و جامع برای دانشجویان و محققان حوزه چاپ و بسته بندی، طراحان گرافیک، مدیران چاپخانه ها، کارشناسان چاپ و بسته بندی، کارشناسان تولید اوراق بهادار و مدیریت امنیت اسناد و نیز صاحبان برند است.
 
کتاب در 9 فصل اطلاعات کاملی پیرامون تحلیل و مدیریت پروژه های چاپ امنیتی، ویژگی های خاص چاپخانه های امنیتی، طراحی گرافیک امنیتی، مواد اولیه و فناوری های خاص مورد استفاده در این حوزه، سازه های OVD، راه حل های شناسایی هوشمند به خواننده داده و به کمک تصاویر رنگی و نقشه های شماتیک درک توضیحات فنی را آسان می نماید. در فصل پایانی کتاب ضمن واشکافی چالش ها و تبیین اهمیت راه حل های چاپ و بسته بندی امنیتی در حفاظت از برند، به برخی از فرایندها و راه حل های ارتقای امنیت انواع بسته بندی ها با هدف جلوگیری از جعل و تقلب آنها اشاره شده است. 
 
علاقمندان برای جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه کتاب می توانند با مؤسسه تحقیقات و توسعه چاپ و بسته بندی پیش رسانه یا تلفن 09123938644  و ایمیل mk@pishrasaneh.com  تماس بگیرند.

اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :