English

جلسه تعیین سمت‌ها در اتحادیه ناشران هفته آتی برگزار می‌شود

آرشیو خبر بازدید: 138 کد مطلب: 4837  

جلسه تعیین سمت‌ها در اتحادیه ناشران هفته آتی برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس
محمود آموزگار گفت: پس از برگزاری انتخابات هفته گذشته اعتراضی وارد نشد، از این رو در هفته آتی جلسه تعیین سمت برای اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام می‌شود.
۱۳۹۷ جمعه ۱۲ بهمن ساعت 13:15

 محمود آموزگار  درباره جلسه تعیین سمت برای مسئولیت‌های افراد پس از انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران اظهار داشت: پس از برگزاری انتخابات هفته گذشته اعتراضی به انتخابات وارد نشد، از این رو در هفته آتی جلسه تعیین سمت برگزار می‌شود.

 

وی در ادامه با بیان اینکه منتظر تعیین زمان وزارت صنعت معدن و تجارت استان تهرن برای مشخص شدن مسئولیت‌ها هستیم، بیان کرد: پس از تعیین سمت اتاق اصناف در اتحادیه ناشران و کتابفروشان حضور می‌یاید و تحویل به هیات مدیره جدید صورت می‌گیرد، از این رو احتمالا در هفته آتی این جلسه برگزار می‌شود.

گفتنی است، در انتخابات هفتم بهمن ماه افراد جدید برای هیات مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان به شرح ذیل توانستند بیشترین آراء را به خود تخصیص دهند. بر این اساس در این انتخابات از ۱۲۰۳ ناشر و کتابفروش دارای صلاحیت شرکت در انتخابات ۴۵۱ نفر شرکت کردند و آرای اخذ شده به این شرح است:

۱. کاظم علمی ۳۴۷ رای، ۲. محمود آموزگار ۳۴۰ رای، ۳. حسن قربانی ۳۰۷ رای، ۴.مهدی فخری زاده ۳۰۱ رای، ۵. هومان حسن پور ۳۰۰ رای، ۶. نسرین سیاح فر ۲۸۳ رای، ۷.محمدرفیع جواهری ۲۷۷ رای، 
۸. علی اکبر تورانیان ۱۱۳ رای، ۹. عبدالحمید سیاح ۱۰۱ رای، ۱۰- فرهاد تیمورزاده ۵۷ رای، براین اساس سه نفر آخر عضو علی البدل هیئت مدیره خواهد شد.

در انتخاب بازرس نیز نتایح آرا به این شرح بود؛ کازری ۲۵۶ با رای بازرس اصلی شد و صادق رحمت سمیعی با ۸۳ رای به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شد.


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :