English

چرا انصرافی‌ها هنوز در فهرست انتخابات اتحادیه ناشران تهران حضور دارند؟

آرشیو خبر بازدید: 146 کد مطلب: 4775  

چرا انصرافی‌ها هنوز در فهرست انتخابات اتحادیه ناشران تهران حضور دارند؟

خبرگزاری فارس
آگهی فراخوان انتخابات اعضای اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در حالی امروز در روزنامه‌های رسمی منتشر شد که اسامی تمامی هفت نامزد منصرف شده از شرکت در این انتخابان همچنان در فهرست وجود دارد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ دي ساعت 08:36

 شنبه 22 دی ماه، آگهی فراخوان انتخابات اعضای اتحادیه صنف ناشران و کتابفروشان تهران در روزنامه‌های رسمی کشور منتشر شد‌. نکته جالب در این آگهی این بود که با وجود اعلام انصراف هفت نفر از کاندیداهای این انتخابات، اسامی این افراد نیز در میان 35 داوطلب عضویت در هیئت مدیره به چشم می‌خورد.

در حالی که پیش از این این افراد با ارسال نامه‌ای به رسانه‌ها از انصراف خود در انتخابات پیش روی اتحادیه خبر داده بودند. فرهاد تیمورزاده یکی از کاندیداهای انصراف داده در این زمینه به خبرنگار تسنیم گفت:‌ ما همچنان بر انصراف خود از کاندیداتوری مصر هستیم،‌ اما چون به صورت رسمی برای انصراف به سراغ وزارت صنعت، معدن و تجارت نرفته‌ایم،‌ این انصراف رسمی نشده و اسامی ما در فهرست مذکور وجود دارد.

محمود آموزگار رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران نیز در این زمینه می‌گوید: فهرستی که ما در روزنامه اطلاعات منتشر کردیم،  فهرستی است که از طریق وزارت صنعت‌، معدن و تجارت به ما داده شده است،‌ هر گونه تغییری در این فهرست باید از طرف وزارت صمت به ما اعلام شود.

وی ادامه داد: ما موظف هستیم که این اسامی را در روزنامه رسمی کشور اعلام کنیم،‌ علاوه بر آن این فهرست را از طریق پست سفارشی برای تک‌تک اعضای اتحادیه ارسال کنیم و تاییده دریافت بگیریم.

پیش از این هفت نامزد چهاردهمین دوره انتخابات اتحادیه ناشران و کتاب‌‌فروشان تهران شامل یحیی دهقانی، محمدرضا توکل صدیقی، فتح‌الله فروغی، مسعود پایدار، سیدعباس حسینی‌نیک، عبدالعظیم فریدون و فرهاد تیمورزاده در اعتراض به آنچه «حق وتو تصمیمات هیأت‌مدیره اتحادیه از سوی رئیس هیأت‌مدیره» عنوان کرده‌اند، از انتخابات اتحادیه انصراف دادند.

چهاردهمین دوره انتخابات اعضای اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران یکشنبه هفتم بهمن‌ماه برگزار می‌شود.


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :