English

بررسی نقش چاپ دیجیتال و چالش‌های پیش رو در یک دوره آموزشی

آرشیو خبر بازدید: 177 کد مطلب: 4416  

بررسی نقش چاپ دیجیتال و چالش‌های پیش رو در یک دوره آموزشی

ایبنا
اولین دوره آموزشی یکروزه «نقش چاپ دیجیتال و راهکارهای مقابله با چالش‌های پیش رو» توسط اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و با همکاری اتاق بازرگانی اول مرداد برگزار می‌شود.
۱۳۹۷ دوشنبه ۱۸ تير ساعت 15:07

مدیر روابط عمومی اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران  گفت: دوره آموزشی «نقش چاپ دیجیتال و راهکارهای مقابله با چالش‌های پیش رو» در ادامه دیگر برنامه‌های آموزشی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و با هدف ارتقای سطح دانش فعالان و دست‌اندرکاران حوزه چاپ برگزار خواهد شد.
 
وی ادامه داد: مهندس شاهین روحانی مدرس این دوره آموزشی است و در برگزاری این دوره اتاق بازرگانی با اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ همکاری دارد.
 
وی با اشاره به برنامه‌ها و موضوعات پیش‌بینی شده برای این دوره آموزشی، عنوان کرد: در این دوره مباحثی چون چاپ دیجیتال و آماده سازی پیش از چاپ، چاپ دیجیتال و صنعت نساجی، چاپ دیجیتال ودکوراسیون داخلی،چاپ دیجیتال و تبلیغات، چاپ دیجیتال و کارت‌های شناسایی، چاپ دیجیتال و روش‌های توسعه صادرات محصولات چاپی و روند رشد و توسعه جهانی چاپ دیجیتال  ارایه می‌شوند.
 
او با بیان اینکه اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ بر لزوم گسترش آموزش برای اهالی چاپ تاکید دارد،  یادآور شد: با توجه به نیاز آموزشی و علمی در میان فعالات چاپ در سال ۹۷ دوره‌های مختلفی برای دست‌اندرکاران این صنعت در نظر گرفته‌ایم که برنامه‌های این دوره‌ها به زودی در قالب برنامه اطلاع رسانی خواهد شد.
 
اولین دوره آموزشی یکروزه «نقش چاپ دیجیتال و راهکارهای مقابله با چالش‌های پیش رو» اول مرداد در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی  برگزار خواهد شد.


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :