English

تغییر رویه به سمت فناوری های اینک جت از دیدگاه مشتریان

آرشیو خبر بازدید: 504 کد مطلب: 4404  
اندروهارت مدیر فروش منطقه ای اپسون:

تغییر رویه به سمت فناوری های اینک جت از دیدگاه مشتریان

ایپینا/Meprinter
مصاحبه با اندرو هارت، مدیر فروش منطقه ای شرکت اپسون (Epson) در مورد چرایی تغییر رویه به سمت فناوری های اینک جت را می خوانید:
۱۳۹۷ دوشنبه ۱۱ تير ساعت 23:03

 

در مورد سری جدید از دستگاه­های Workforce WF-C5000 برای ما توضیح بدهید.

سری­ جدید WF-C5000 یک سری از چاپگرهای کوچک با توانایی انجام کارهای گروهی است که برای محیط­های کسب و کار بسیار عالی هستند. این چاپگرها سرعت چاپشان بیش از 24 ppm، سرعت اسکن آنها بیش از 24 ipm بوده و توانایی چاپ روی سطوح براق را دارند. این چاپگرها همچنین از بسته­ های جدید جوهر ما استفاده می­کنند که مواد کمتری در بسته­بندی این بسته ­ها به کار رفته است. ما می­توانیم از این چاپگرها در کارهای گروهی که حدود 5 نفر در آن فعالیت چاپی داشته باشند استفاده کنیم و همچنین می­توان از آنها در شرکت­ها و بنگاه­های تجاری نیز استفاده نمود.

با معرفی این سری جدید از دستگاه­ها، هدف شما در بازار چه خواهد بود؟

ما روی ادارات و دفاتر کوچک و همچنین شرکت­های بزرگ تمرکز کرده­ایم، آنهایی که ممکن است هنوز از چاپگرهای لیزری قدیمی استفاده کنند و در پی کاهش هزینه­ ها، افزایش بهره­ وری و کاهش زمان از کار افتادگی دستگاه باشند. آنها همچنین امکان دارد خواهان کاهش تأثیرگذاری خود بر محیط زیست و بهبود وجهۀ CSR خود باشند.

مزایای این چاپگرها چیست؟

ادوات سخت ­افزاری آنها از لحاظ قیمت کاملا قابل رقابت با بقیه بوده و در مقایسه با مدل­های لیزری در چاپ صفحات رنگی حداقل 50% در هزینه­ها صرفه­ جویی می­کنند. این چاپگرها می­توانند بیش از 10.000 صفحه را در حالت تک رنگ و 5.000 صفحه رنگی را بدون نیاز به تغییر منبع تغذیه چاپ کنند. در ساخت این چاپگرها از همراهی یکی از بزرگترین سازندگان جوهر در این حوزه بهره­گیری شده است. این چاپگرها همچنین با ظرفیت 330 ورق و داشتن یک سینی اضافی با ظرفیت 500 برگه کاغذ، بالاترین استاندارد در این زمینه را دارند.

این چاپگرها چه نوع عملکردی برای ذخیره­ سازی انرژی دارند؟

این چاپگرها در مقایسه با مدل­های قبلی، بیش از 66% در مصرف انرژی کاهش دارند. آنها در مقایسه با مدل­های لیزری نیز به میزان 50% کمتر مصرف انرژی دارند.

شما در گروه چاپگرهای اینک جت، روند بازار را چگونه ارزیابی می­ کنید؟

ما شاهد افزایش تقاضا هستیم. ما در بازار حضور داریم و به صورت مستمر با شرکای خود همکاری داریم تا بتوانیم مشتریان بیشتری به سمت خود جذب کنیم. ما یک تعداد شریک داریم که فعالیت چشم­گیری در حوزه جوهر دارند و شرکت اپسون در خط مقدم این نوع فناوری ­ها قرار دارد.

ما مشتریان زیادی داریم که از چاپگرهای لیزری به سمت چاپگرهای اینک جت تغییر عقیده داده ­اند. ما کمپین­ های زیادی به راه انداخته­ ایم و مسیرهایی را دنبال می­ کنیم که بتوانیم به مشتریان در مورد مزایای این تغییر عقیده آموزش­ها و اطلاعات لازم را بدهیم. هزینه کمتر چاپ، افزایش بهره ­وری و ماندگاری جوهر از جمله موارد کلیدی هستند که روی آنها تمرکز نموده ­ایم. ما می­ خواهیم به مشتریان بگوییم که جوهر جایگزین بسیار مناسبی برای لیزر می­باشد.

در حال حاضر شرکت اپسون روی چه نوع بازارهایی تمرکز کرده است؟

شما انتظار دارید که سازمان­هایی که به این نوع فناوری آگاهی کامل دارند علاقمند به محولات ما باشند. ما قبلا یک سری از دستگاه­های خود را در یک هتل قرار دادیم. با تعدادی از آژانس­های دولتی نیز صحبت کردیم تا با استفاده از دستگاه­های جدید ما به اصلاح امور چاپی خود اقدام کنند.

شرکت انویروسرو (Enviroserve) نیز یکی دیگر از شرکت­هایی است که در مسیر جدید قدم برداشته و بهره ­گیری از دستگاه­های شرکت اپسون را انتخاب نموده ­اند. هر کسی که مزایای دستگاه­های اینک جت را درک نموده باشد و با نوآوری­های CSR آشنا باشد جزو اولین کسانی خواهد بود که خواهان چاپگرهای مبتنی بر فناوری اینک جت خواهد بود. هزینه تملک این نوع دستگاه­ها نیز به مراتب کم بوده و این محصولات ROI بهتری پیشنهاد می­ دهند.


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 تغییر رویه به سمت فناوری های اینک جت از دیدگاه مشتریان ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۲ تير


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :