English

مطالعه برای سلامت روان/مردم انگلیس از افسردگی رنج می‌برند

آرشیو خبر بازدید: 154 کد مطلب: 4370  

مطالعه برای سلامت روان/مردم انگلیس از افسردگی رنج می‌برند

ایبنا
آمارهای متعددی از بالا رفتن آمار افراد افسرده در انگلیس خبر می‌دهند. موسسات دولتی و غیردولتی پروژه‌های مختلفی برای کاهش این مشکل اجرا می‌کنند که یکی از آن‌ها مطالعه کتاب است.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۲ خرداد ساعت 21:53

 

به گزارش اکستردیلی، مطالعه برای سلامت روان نام پروژه‌ای است که توسط موسسه خیریه و غیردولتی «کتابخانه‌ها نامحدود» راه اندازی شده است که در سطح کتابخانه‌های کشور انگلیس برگزار می‌شود.موسسه کتابخانه‌ها نامحدود به صورت خیریه و غیردولتی در شهر دیون منطقه اکستر در شرق انگلیس تاسیس شده است. این موسسه تحت حمایت و نظارت مستقیم اداره کتابخانه‌های عمومی کشور انگلیس برنامه‌های مختلفی در جهت بالا بردن کیفیت و کمیت خدمات کتابخانه‌ای اجرا می‌کند. اداره کتاب‌خانه‌های عمومی انگلیس خودش بخشی از وزارت فرهنگ این کشور محسوب می‌شود.این موسسه پروژه مطالعه برای سلامت روان را در کتابخانه‌های شهر لندن شروع کرده و قصد دارد آن را به تمام کتابخانه‌های کشور انگلیس گسترش دهد. به اعتقاد مسئولان برگزاری این پروژه مطالعه کتاب تاثیر زیادی در سلامت روانی افراد دارد. یکی از کارهای این موسسه تهیه لیستی از کتاب‌های مفید برای مطالعه در جهت سلامت روان است که در اختیار کتاب‌خانه‌ها قرار می‌گیرد.


موسسه مذکور در سال 2013 پروژه‌های مربوط به مطالعه خود را شروع کرده و طبق آماری که ادعا می‌کند تاکنون خدمات خود را برای 778هزار ساکن کشور انگلیس ارائه کرده است.به گفته مسئولان این موسسه پروژه‌های مربوط به سلامت روانی افراد و رابطه آن با مطالعه کتاب آنقدر اهمیت دارد که دولت امسال بخش جدیدی در وزارت بهداشت این کشور برای تحقیق و مطالعه در مورد سلامت روانی افراد تاسیس کرده است.طبق آمارهای رسمی در انگلیس بیشتر افراد در این کشور از تنهایی و افسردگی رنج می‌برند و بسیاری از موسسات دولتی و غیردولتی در حال تحقیق و مطالعه در رفع این مشکل هستند.


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 مطالعه برای سلامت روان/مردم انگلیس از افسردگی رنج می‌برند ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۳ خرداد


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :