English

چاپ دیجیتال بنیان قدرتمندی دارد

آرشیو خبر بازدید: 203 کد مطلب: 4366  
مدیر شرکت رکورد:

چاپ دیجیتال بنیان قدرتمندی دارد

ایپینا
حامد دیلمی؛ مدیر شرکت رکورد با ارزیابی کلی فعالیت چاپ دیجیتال، گفت: چاپ دیجیتال از استخوان‌بندی خوب و محکمی برخوردار است و بنیان قدرتمندی دارد و در طول سال‌های اخیر با بسط و توسعه خود توانسته به اصناف دیگر نیز سرویس‌دهی کند.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۳ خرداد ساعت 08:46

 

وی با بیان اینکه فعالیت چاپ دیجیتال در عرصه‌های مختلف دارای فراز و فرود است، عنوان کرد: چاپ دیجیتال از نظر ماهیت خارج از اتفاقاتی که در اختیار ما نیست مثل تغییرات نرخ و نوسانات سیاسی دارای مشکلاتی است اما در بخشی که در اختیار ما است وضعیت مساعد و مناسبی دارد، به طوری که مجموعه‌های کوچک طی سال‌های اخیر رشد خوبی کرده‌اند و مجموعه‌های بزرگتری که تجزیه و تحلیل قوی‌تری داشتند نیز کار خود را توسعه داده‌اند.

 

دیلمی افزود: افرادی که به صورت حرفه‌ای در این زمینه فعالیت می‌کردند در طول این سال‌ها تواسنته‌اند در بازار باقی‌ بمانند و افرادی که به چشم کار موقت به این حوزه نگاه می‌کردند از این صنف خارج شده‌اند.

 

 

وی در بخش دیگر صحبت‌های خود با اشاره به اهمیت چاپ دیجیتال، گفت: چاپ دیجیتال از پیکره‌ و استخوان‌بندی خوب و محکمی برخوردار است و بنیان قدرتمندی دارد و توانسته به اصناف دیگر نیز سرویس بدهد و به صورت کلی می‌توان گفت که چاپ دیجیتال در معنای عام خود در حوزه تبلیغات،  حروف‌سازی، تابلوسازی، کارهای مرتبط با لیزر،  مجسمه‌سازی و جعبه‌سازی فعال شده است.

 

 

به گفته وی، در یک قضاوت منصفانه باید بگوییم که چاپ دیجیتال امروز دیگر از خدمات جانبی به یک صنعت تبدیل شده است و ابعاد وسیعی را در بر می‌گیرد و مطمین هستم در سال‌های آینده قدرتمندتر خواهد شد زیرا در سال‌های اخیر چاپ دیجیتال در حوزه نشر و چاپ صنعتی توانسته رشد زیادی داشته باشد و بسیاری از شرکت‌های تولیدکنده ماشین‌آلات افست نیز به حوزه دیجیتال وارد شده‌اند و ما شاهد تولید ماشین‌های افست دیجیتال هستیم.

 

 

ديلمي تاکید کرد: امروز چاپ دیجیتال در زمینه بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی نیز از کیفیت بسار خوبی برخوردار هستیم و کیفیت کارهای ما در ایران نسبت به کشورهای همسایه بالاتر است و نه تنها کم ندارد بلکه به پشتیبانی مجموعه‌های قدرتمند هم خیلی خوب کار می‌کنیم و به مراتب جلوتر هستیم.

 

 

هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال از 29 خرداد تا 1 تیر در محل دایمی نمایشگاههای شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو برپا خواهد بود.


 


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 چاپ دیجیتال بنیان قدرتمندی دارد ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۳ خرداد


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :