English

جدیدترین نوآوری های شرکت های اَوری دنیسون (Avery Dennison) و مکتاک (mactac) در نمایشگاه فسپا 2018 (FESPA 2018)

آرشیو خبر بازدید: 282 کد مطلب: 4325  

جدیدترین نوآوری های شرکت های اَوری دنیسون (Avery Dennison) و مکتاک (mactac) در نمایشگاه فسپا 2018 (FESPA 2018)

ایپینا/Meprinter
جدیدترین نوآوری های علم مواد از شرکت اوری دنیسون در نمایشگاه فسپا 2018 (برلین، 15 تا 18 می) در غرفۀ مشترک و تحت برندهای دنیسون و مکتاک در معرض نمایش قرار خواهد گرفت. ده نوآوری جدید – شش تا از شرکت دنیسون و چهار تا از شرکت مکتاک – شامل اپلیکیشن های مختلف در زمینۀ خودرو، معماری و نمایش داخلی.
۱۳۹۷ دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ساعت 15:35

 

شائون هابسون (Shaun Hobson) مدیر ارشد تجاری گروه Avery Dennison Graphics Solutions Europe گفت که "گزینه ­های جدید برای تأثیرگذاری حداکثری طراحی شده است و فرصت­های بسیار مغتنمی برای طراحان و نویسندگان اپلیکیشن­ها که از مواد جدید و خلاقانه استفاده می­ کنند بوجود خواهد آمد و نمایشگاه فسپا فرصت مناسبی است تا بتوانیم تعامل مستقیم با مشتریان خود داشته باشیم و بتوانیم ایده ­های خود را به اشتراک گذاشته و بر سر فرصت­های تجاری جدید بحث نماییم". وی اضافه کرد "محصولات جدید ما دارای بالاترین عملکرد بوده که هم جذابیت بصری دارند و هم استفاده از آنها اسان است و باعث می­شوند تا رشد تجاری آسان­تر و قابل حصول­ تر باشد".

ویژگی­های برجستۀ اوری دنیسون شامل رنگ­های جدید و عالی برای پوشش سطح خودرو است که در کل بیش از 100 نوع رنگ را ارائه می­ نماید. همچنین با ارائۀ قابلیت Window Films بر روی مباحث معماری تمرکز شده که بیش از 20 نوع مادۀ جدید برای بالا بردن کارایی، راحتی و زیبایی ساختمان را شامل می‌شود.

شرکت مکتاک نیز بر روی اپلیکیشن­های داخلی و خرده­ فروشی تمرکز نموده است. یک مثال محصول Macdot است که برای نمایش­های کوتاه­مدت کاربرد دارد. تولید فیلم با Macdot برای افراد غیرحرفه­ ای بسیار آسان است و یک گزینۀ مقرون به صرفه برای اپلیکیشن­ های فروش و نمایشگاه­ها محسوب می­شود.

اولیور گاندر (Oliver Guenther) مدیر بازاریابی گروه Avery Dennison Graphics Solutions Europe گفته است که غرفۀ این شرکت برای سرگرم­ کردن و مشغول ­کردن طراحی شده است. "ما همکارهای خوبی در بخش نصب اپلیکیشن داریم و یکی از روش­های مورد استفادۀ ما این است که یک مسابقۀ طراحی رویۀ خودرو برگزار نموده ­ایم. از همه جا می­توان در این مسابقه شرکت کرد و برندۀ آن در نمایشگاه فسپا معرفی خواهد شد و بعنوان طراحی روز در غرفه به نمایش در خواهد آمد".

مکتاک نیز برندۀ مسابقۀ طراحی با عنوان “Bright Young Things Take Hackney” را در نمایشگاه فسپا معرفی خواهد کرد که با همکاری موسسۀ آرتز ترید (Arts Thread) برگزار کرده است. طراحی­هایی که بر روی نمایشگرهای بزرگ و بر روی دیوارها دیده می­ شوند نیز کار هنرمندان و طراحان و همچنین دانشجویان رشتۀ هنر و طراحی سراسر اروپا (شامل ترکیه، قبرس، روسیه و اکراین) می­باشد. آنگوش مک گوفین (Angus Mcguffin) مدیر جهانی موسسۀ اوری دنیسون و مکتاک گرافیکز گفت که "استفاده از فیلم­های مکتاک به طراحان و نویسندگان اپلیکیشن این اجازه را می­دهد تا مرزها را در هم بشکنند. فیلم‌هایی که عملکرد بالایی دارند قابلیت این را دارند که به سادگی نصب شوند و کیفیت عکس مطابق با طرح­ها باشد. نکتۀ جالب اینجاست که طرح برنده به واقعیت تبدیل خواهد شد و در فروشگاه هاکنی واک (Hackney Walk)، یک فروشگاه مجلل در شرق لندن، به نمایش در خواهد آمد".


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :