English

شرکت KBA شبکۀ فروش خود را برای عرضۀ ادوات چاپ فلکسو خود در منطقۀ آسیا پاسیفیک گسترش داد

آرشیو خبر بازدید: 606 کد مطلب: 4324  

شرکت KBA شبکۀ فروش خود را برای عرضۀ ادوات چاپ فلکسو خود در منطقۀ آسیا پاسیفیک گسترش داد

ایپینا/Mrprinter
گروه صنعتی کوئنیگ و بائر (Koenig & Bauer) ظرفیت های فروش خود را توسعه داده تا بتواند تقاضای رو به رشدی که برای فناوری فلکسو وجود دارد را جوابگو باشد. در همین راستا، کارینا شیا (Carina Shia) بعنوان مدیر جدید فروش برای حوزۀ جنوب شرق آسیا انتخاب شده است. او به همراه تیم خدماتی محلی که در منطقۀ اسیا پاسفیک فعالیت دارد به دنبال پشتیبانی از تکنولوژی فلکسو شرکت KBA و افزایش سهم بازار در این منطقه از جهان است.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۳ ارديبهشت ساعت 12:45

"کارینا شیا" حدود 20 سال است که در صنعت چاپ فعالیت دارد و تجارب گران قدری در زمینۀ چاپ کلیشه­ ای کسب نموده است. کارینا شیا در مدت کوتاهی که به این سمت منصوب شده است در شرف فروختن دومین دستگاه چاپ فلکسو این شرکت در مالزی است و بدون شک این دستاورد به لطف دانش گستردۀ او در این زمینه است. آندراس فردریش (Andreas Friedrich) مدیر عامل KBA شعبۀ آسیا پاسفیک می­گوید: با تجارب زیادی که کارینا در زمینۀ دستگاه­های بسته ­بندی انعطاف­ پذیر دارد و به لطف شور و اشتیاق فراوان او برای کارش و همچنین شبکۀ قوی که در اختیار دارد، من مطمئن هستم که او می­تواند در رسیدن به اهداف بلندپروازانۀ شرکت در این منطقه از جهان، کمک شایانی نماید.

شرکت تومیپک در سال 1979 تأسیس شده است و در حال حاضر بعنوان یکی از شرکت­های پیشرو در مالزی در زمینۀ بسته ­بندی انعطاف­ پذیر شناخته می­شود. این شرکت برای اولین بار در سال 1996 وارد بورس اوراق بهادار مالزی شد. بیش از 400 کارمند متخصص در خط تولید و تبدیل بسته­ بندی منعطف این شرکت مشغول به فعالیت هستند.

این شرکت تاکنون منحصرا در زمینۀ فروش چاپ کلیشه ­ای فعالیت می­نموده است. در پی مدیریت کارینا شیا و توسعۀ اقلام­های چاپی، این شرکت فناوری EVO XD را انتخاب نموده و متعاقب آن محصولات خود در زمینۀ چاپ فلکسو را گسترش داده است. برنامه­ریزی شده است که این نوع چاپ در سه ماهۀ سوم سال 2018 قابل عرضۀ عمومی باشد.

چاپ فلکسو دارای نرخ رشد جهانی در حدود 4 تا 5 درصد است و حتی در برخی حوزه ­ها این رقم بالاتر نیز می­رود. با این کار کیفیت چاپ بهبود می­یابد و در چاپ مطبوعات، نفش عمده­ای ایفا می­نماید. کارینا شیا می­گوید: ما قادر به ارائۀ نمونه­های پیشرفته و توسعه یافته برای مشتریان در بازار بسته­ بندی محصول هستیم. من مطمئن هستم که در صورت همکاری با شرکای خود در صنعت مربوطه خواهیم توانست که مشتریان بیشتری را جذب نماییم.

علاوه­ براین اینکه جوهر چاپگرهای فلکسو حاوی حلال ­های بسیار کمتری نسبت به چاپگرهای کلیشه­ ای هستند یک مزیت کلیدی محسوب می­شود و سازگاری بیشتری با محیط زیست دارند. این فاکتور نه تنها برای محیط زیست عامل مهمی است بلکه برای کاربران چاپ نیز حائز اهمیت است.


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :