English

همکاری شرکت زیراکس (Xerox) با شرکت پرینت ریلیف (PrintReleaf)

آرشیو خبر بازدید: 331 کد مطلب: 4323  

همکاری شرکت زیراکس (Xerox) با شرکت پرینت ریلیف (PrintReleaf)

Meprinter/ایپینا
مشتریان با استفاده از خدمات چاپی تحت مدیریت (MPS) شرکت زیراکس و به واسطۀ همکاری های جدید زیراکس با پرینت ریلیف، فرصت این را خواهند داشت که در روند احیای جنگل ها مشارکت نمایند.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۳ ارديبهشت ساعت 12:45

 

بر اساس شعار "با هر چاپ ، ما یک درخت خواهیم کاشت"، شرکت پرینت ریلیف با اهرم قرار دادن گزارش­های کاغذی و فرض اینکه هر گزارش کاغذی معادل با نابودی چندین درخت است و با این تکنولوژی می­توان به احیای جنگل در منطقۀ ژئوگرافیک مشخص شده پرداخت.

مشتریان شرکت زیراکس در سرتاسر دنیا قادر خواهند بود قراردادی برای دریافت خدمات چاپی تحت مدیریت با پرینت ریلیف ثبت نمایند. زیراکس با داشتن یک پرتال آنلاین به مشتریان کمک می­کند تا یکی از پروژه­ های مدیریت احیای جنگل را در جایی که درختان آن کاشته شده است را انتخاب نمایند و تأثیر مستقیم جنگل­زدایی این بخش را از نزدیک دنبال نمایند.

پرینت ریلیف یک سیستم صدور گواهینامه و پلتفرم نرم ­افزاری برای فرآیند خودکار احیای جنگل در جهان است. وندی لاتکو (Wendi Latko) معاون شرکت زیراکس در بخش محیط زیست، بهداشت، ایمنی و پایداری گفته است: "برنامه­ هایی نظیر اتحاد جهانی سبز (Green World Alliance) و ابزارهایی نظیر Xerox Print Awareness نشان می­دهد که ما مدت­های طولانی است که برای پایداری محیط زیست وقت و هزینه اختصاص داده­ایم. حالا با استفاده از پرینت ریلیف قادر خواهیم بود با توانمندسازی مشتریان MPS و ارائه خدمات معین صنعتی که موجب ترویج و شتاب در تلاش­های محیط زیستی می­ شوند، گام­های رو به جلویی در تعهدات خود برداریم".

جردن داراف (Jordan Darragh) مدیر ارشد و موسس پرینت ریلیف می­گوید: "فعالیت­های قبلی شرکت زیراکس در زمینۀ پایداری محیط زیست باعث شده تا این شرکت بعنوان یک شریک ایده­ آل برای ما باشد و بتوانیم کارهای مستمری در جهت داشتن سیاره­ای پایدارتر انجام دهیم. این همکاری باعث شده که بتوانیم شبکۀ کاربران پرینت ریلیف را گسترش دهیم و به اهداف جدیدی در زمینۀ احیای جنگل­ها دست پیدا کنیم".


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 همکاری شرکت زیراکس (Xerox) با شرکت پرینت ریلیف (PrintReleaf) ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۳ ارديبهشت


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :