English

رونمایی شرکت فوجی فیلم (Fujifilm) از محصولات سری اکویتی (Acuity) در نمایشگاه فسپا 2018

آرشیو خبر بازدید: 227 کد مطلب: 4322  

رونمایی شرکت فوجی فیلم (Fujifilm) از محصولات سری اکویتی (Acuity) در نمایشگاه فسپا 2018

Meprinter/ایپینا
شرکت فوجی فیلم در نمایشگاه فسپا 2018 بر روی دو پلتفرم جدید و پیشرفته از محصولات خود تمرکز خواهد نمود. از سیستم مدولار Acuity B1 و پلتفرم جدید این شرکت در ماه آپریل 2018 رونمایی شد. شرکت فوجی فیلم اعلام نموده که در نمایشگاه جهانی اکسپو 2018 (Expo 2018) شرکت خواهد نمود و از سیستم مدولار Acuity B1 خود که برای اولین بار در نمایشگاه فسپا 2017، پیش نمایش آن ارائه شده بود، رونمایی خواهد کرد. این دومین پلتفرم جدیدی است که در ماه آپریل عرضه خواهد شد.
۱۳۹۷ دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ساعت 13:39
فوجی،فسپا،ایپینا

 

فوجی فیلم با تجربه زیادی که به موجب شرکت در نمایشگاه­های فسپا کسب کرده است و با همکاری شرکت اینکا دیجیتال (Inca Digital)، پلتفرم جدید خود با نام آنست ایکس (Onset X) که برای تولید نمایشگرهای شیاردار و سیستم­های بسته­بندی کاربرد دارند را عرضه نموده است. این شرکت در سالن 5.2 – غرفۀ C30 از نمایشگاه جای دارد. محصول Acuity B1 یک چاپگر کیفیت بالا و همه کاره است که برای تولید اقلام گرافیکی در زمان کم کاربرد دارد و در نمایشگاه پیش رو بعنوان برترین محصول شرکت فوجی فیلم مطرح خواهد شد.

بعد از پیش نمایش سیستم Acuity B1 در نمایشگاه فسپا 2017، نسخه کامل تجاری این سیستم در نمایشگاه فسپا 2018 عرضه خواهد شد. این چاپگر از پیشرفته­ترین فناوری UV و ویژگی­های چاپگرهای مدل Dimatix GFR شرکت فوجی فیلم بهره می­برد. این چاپگر کیفیتی بسیار بالا و بهره­وری عالی با قیمتی مناسب ارائه می­نماید و می­تواند در طیف وسیعی از کسب و کارهای مرتبط با چاپ مورد استفاده قرار بگیرد.

شرکت فوجی فیلم در نمایشگاه دیجیتال فسپا قرار است که با ارائۀ پلتفرم Inca Digital Onset X توانایی­های خود را در معرض نمایش بگذارد. در پلتفرم Onset X از پیشرفته­ترین فناوری اینک جت فوجی فیلم و جوهرهای باکیفیت UV استفاده شده است. این پلتفرم شامل فناوری Uvijet LM است که برای چاپ روی بسته­های مواد غذایی طراحی شده است. پلتفرم Onset X شامل بکارگیری از برند جدید و سیستم رباتیک اینکا دیجیتال است. متخصصان شرکت فوجی فیلم در خدمت بازدیدکنندگان خواهند بود تا در مورد توانایی­ها و قابلیت­های این پلتفرم جدید توضیحات تکمیلی را ارائه نمایند.

مدیر سیستم­های گرافیکی شرکت فوجی فیلم در حوزۀ اروپا، تئودور موگان (Tudor Morgan) می­گوید: "چاپگرهای سری Acuity جزو محبوب­ترین چاپگرهای هستند که دارای صفحه نمایش گرافیکی هستند. در سال گذشته، ما چاپگر مدل Acuity 1600R ، مدل Acuity 15 و Acuity B1 را به محصولات شرکت اضافه نموده­ایم. با استفاده از پلتفرم Onset X و دیگر پلتفرم­های جدید که در ماه آپریل از آنها رونمایی خواهد شد، شرکت فوجی فیلم، ماشینی در اختیار دارد که مناسب هر گونه چاپگرهایی است دارای صفحه نمایش گرافیکی هستند."

شرکت فوجی فیلم، به عرضۀ چاپگرهای بسیار پیشرفته و هر آنچه که به آنها مربوط می­شود مشغول است و ارائه محصولاتی با کیفیت بسیار بالا را در دستور کار خود قرار داده است.


,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :