English

شرکت اچ پی (HP) فروشگاه خود موسوم به پرینت او اس (PrintOS) را رونمایی کرد

آرشیو خبر بازدید: 439 کد مطلب: 4307  

شرکت اچ پی (HP) فروشگاه خود موسوم به پرینت او اس (PrintOS) را رونمایی کرد

Meprinter/ایپینا
در فروشگاه PrintOS ابزارهای تولید و طراحی و همچنین خدمات مختلف از سوی شرکت HP و شرکت‌های ثالث قابل ارائه است.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ فروردين ساعت 11:30

 

فروشگاه PrintOS راه ­حل جدیدی است که شرکت HP برای در اختیار گذاشتن سیستم عامل چاپ ابری خود در نظر گرفته است. این محیط طوری طراحی شده تا بتواند دانش مورد نیاز را گسترش داده و ابزارهای جدیدی برای ارائه چاپ دیجیتال با تجهیزات شرکت HP و همچنین ابزارهایی برای ارائه خدمات طراحی و تولید را در اختیار ارائه ­دهندگان خدمات این چنینی و شرکت­های ثالث قرار می­ دهد.

با افتتاح این بازار در تابستان هر فروشنده قادر خواهد بود تا با پرداخت حق اشتراک معینی، اپلیکیشن­ های خود را عضو PrintOS نموده و به مشتریان شرکت HP کمک نمایند تا به صورت خودکار به تولید، گسترش خدمات و رشد کسب و کار خود بپردازند. مفهوم چنین محیط­هایی برای اولین بار و در طی همین هفته در نمایشگاه چاپ Dscoop که در شهر دالاس (Dallas) برگزار شد به اطلاع عموم رسید.

آلن بارشنی (Alon Bar-Shany) مدیر کل شرکت HP Indigo می­گوید: شرکای ما راه­ حل­های جدیدی ارائه نموده­ اند. محیط فروشگاهی PrintOS بعنوان یک پلتفرم برای گسترش نوآوری ­ها به کار گرفته خواهد شد و به مشتریان کمک می­کند تا با سرعت بیشتری با تغییرات بازار چاپ وفق پیدا کنند."

نزدیک به 5400 شرکت تابعه در محیط فروشگاهی PrintOS حق اشتراک دارند که از جمله آنها می­توان به HP Indigo، HP PageWide و HP Scitex اشاره کرد. محیط PrintOS به مشترکان خود کمک می­کند تا فرآیندهای تولید اقلام چاپی را ساده­ تر و به شکل اتوماتیک انجام داده و کسب و کار دیجیتال خود را توسعه دهند.

سیستم­های وان فلو سیستم (OneFlow System) و نرم­ افزار هیبرید (HYBRID) اولین شرکایی هستند که عضو فضای PrinOS شدند. نسخه ­های اولیه از راه ­حل­های ارزش افزودۀ آنها در ویترین نمایش HP Dscoop در معرض نمایش عموم قرار گرفت.

راه کار AutoFlow که از سوی OneFlow ارائه می­ گردد موجب می­ شود تا فرایند چاپ بصورت خودکار انجام شود و کارهای نهایی بر روی تولیدات چاپی به خوبی انجام شوند. نرم­ افزار هیبرید یک اپلیکیشن بسیار آسان و منطبق بر سیستم ابری است که فایل­های بسته­ بندی را برای تولید آماده­ سازی می­ نماید.

علاوه ­براین، حدود 20 تا از شرکای شرکت HP آماده ­اند تا خدمات خود را در فضای فروشگاهی PrintOS به اشتراک بگذارند که این تعداد رو به افزایش است.


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :