English

ارائۀ نسخۀ جدیدی از نرم افزار دالیم (Dalim) با عنوان Dalim Es 5.5

آرشیو خبر بازدید: 237 کد مطلب: 4269  

ارائۀ نسخۀ جدیدی از نرم افزار دالیم (Dalim) با عنوان Dalim Es 5.5

meprinter/ایپینا
شرکت های مختلف با استفاده از نرم افزار Dalim ES برای ذخیره سازی، مدیریت، مکان یابی و اجرای پروژه در همۀ کانال ها از چاپ گرفته تا وب و ویدئو استفاده می کنند.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۶ بهمن ساعت 14:10

 نرم­افزار دالیم نسخۀ جدید خود با عنوان Dalim ES 5.5  را منتشر نموده است که ویژگی­های جدید دارد و بروزرسانی­های قابل توجهی در نسخۀ جدید صورت گرفته است. نرم­افزار دالیم یک پلتفرم رسانه­ای برای شرکت­های بازاریابی و شرکت­های ارائه کنندۀ خدمات رسانه­ای است. مشتریان این نرم­افزار استودیوها، خرده­فروش­ها، صاحبان برند و موسسات وابسته به آنها است و در کل هر کسی که در زمینۀ تولید محصولات رسانه­ای فعالیت دارد می­تواد مشتری این نرم­افزار باشد.

شرکت­های مختلف با استفاده از نر­افزار Dalim ES برای ذخیره­سازی، مدیریت، مکان­یابی و اجرای پروژه در همۀ کانال­ها از چاپ گرفته تا وب و ویدئو استفاده می­کنند. با استفاده از نرم­افزار Dalim ES 5.5 تمام فعالیت­های داخلی و خارجی از طراحی گرفته تا چاپ نهایی، از جمله اجرای قوانین مربوطه، محلی­سازی و نسخه­سازی روند هماهنگی با هم خواهند داشت و می­توان از عملکرد محصول نهایی اطمینان حاصل کرد. این نرم­افزار موجب افزایش بهره­وری در مدیریت بخش دیجیتال، مدیریت پروژه، همکاری و بررسی فایل­ها به روشی ساده­تر و سریع­تر می­گردد. دالیم امسال و در کنفرانس هنری استیوارت معرفی گردید.

این نرم­افزار بیش از 10 مدرک و مجوز رسمی از موسسۀ دام (DAM) دریافت نموده است. این مجوزها تأیید می­کنند که این نرم­افزار قادر است حداقل 10 ویژگی مشخص و موفقی مطابق با سیستم دام ارائه نماید. اخیرا، مارک داوی (Mark Daevy)، موسس مرکز مشاورۀ کودیفاید دام (Codified DAM) نرم‌افزار دالیم را بعنوان یکی از بهترین سیستم­های مدیریت دارایی دیجیتال در سال 2017 معرفی نموده است (www.codifiedconsultant.com). بویژه اینکه دالیم در فهرست 5 نرم­افزاری که ارزش افزودۀ بالایی دارند جای گرفته و از سوی آمازون نیز بعنوان یک نرم­افزار برتر معرفی شده است. اینها گفته­های فردریک سانی، مدیر بازاریابی نرم­افزار دالیم است.

برای یک تازه وارد در میان بسیاری از نرم­افزارهای گرانقیمت، این نرم­افزار چندان بد نسیت. دالیم با سرعت بیشتر و هزینۀ کمتر نسبت به دیگر محصولات عرضه گردد. این نرم­افزار موجب سریع­تر شدن چرخۀ تأیید و آسان­تر شدن تعامل دو طرف می­گردد. با استفاده از دالیم می­توان کمپین­های مختلفی را مدیریت کرد و بطور مثال بین تیم بازاریابی یک رویکرد مشخص و معین ایجاد نمود. ویژگی­های نسخۀ جدید عبارتند از: ویرایش کامل و اساسی روند کار، بازنویسی رابط کاربرپسند، ویرایش و سازماندهی گردش کار.

در حال حاضر امکان ویرایش و برگشت به عقب در انجام کارها وجود ندارد. مدیران می­توانند گردش کار خود را در مقیاس بزرگ ارزیابی نموده و وظایف خاصی را برای دیگران مشخص نمایند. برخی از آنها را می‌توان به راحتی کپی کرد و هر کجا که نیاز بود استفاده نمود. نرم­افزار دالیم مجهز به هوش مصنوعی می‌باشد.

نرم­افزار دالیم بصورت خودکار وقتی که اطلاعات آپلود می­شوند آنها را لیبل­گذاری می­کند و سپس از فراداده‌ها در فیلد جستجو استفاده می­کند. از این رو این نرم­افزار یک مدل یادگیری برای ماشین بوجود می‌آورد تا جستجوی موفقی بر اساس نوع محصول و اندازه آن داشته باشد، بعنوان مثال آنها را بر حسب رنگ کاوش نماید. دالیم یک اپلیکیشن رایگان بوده که تجربۀ کاربر برای ایجاد تعامل بهتر و موثرتر با دیگر اپلیکیشن­های شرکت و سیستم عامل را بهبود می­بخشد.

با بهره­گیری همزمان از DALIM ES و DALIM LATITUDE می­توان سند خروجی از دالیم را بر روی دستگاه کاربر در پوشۀ LATITUDE ذخیره کرد. کاربران می­توانند به راحتی پسوند فایل خود را به ES تغییر داده و آنها را در پوشۀ LATITUDE ذخیره کنند و یا فایل­های ذخیره را مشاهده نمایند. این نرم‌افزار از سوی آمازون نیز پشتیبانی شده و دالیم به کاربران خود اجازه می­دهد تا به خدمات ذخیره­سازی Amazon S3 دسترسی داشته باشند

این بدان معناست که انواع مختلفی از داده­ها را می­توان با فرمت  ES مشاهده کرد. اجزای پلاگین: اجزای بروز و جدید پلاگین دالین به کاربران متخصص اجازه می­دهند تا مولفه­های مد نظر خود را ایجاد و یا ویرایش نمایند. این عناصر را می­توان در کارت­های شغلی، نمایشگرهای هوشمند و دسکتاپ درج نمود. کاربران قادر خواهند بود رابط شخصی خود در ES را ایجاد نمایند برای مثال، عملیات مفید مانند تکمیل خودکار یک فرم یا انتخاب یک تاریخ از تقویم.

ایجاد یک پورتال قابل برنامه­ریزی که این پورتال بتواند تمامی ناگفته­های برند را آشکار نماید. همچنین به مدیر پورتال این اجازه را می­دهد تا یک رابط خاصی ایجاد نماید و قطعات نامناسب را از روی صفحه حذف نماید. این باعث می­شود تا کاربران از حضور کاربر جدید کمتر احساس ترس و اضطراب شوند. امضای الکترونیکی برای قبول یا رد موضوع: دالیم می­تواند طوری برنامه­ریزی شود تا از کاربر قبل از انجام فعالیت رمز شخصی درخواست نماید و سپس او را پذیرفته و یا رد نماید.

این نرم­افزار بطور خاص می­تواند برای آنهایی که در بسته­بندی محصولات دارویی و محتوای آثار هنری فعالیت دارند و همچنین آنهایی برای ارزیابی دقیق­تر حسابرسی­ها نیازمند چک امضای الکترونیکی افراد هستند کاربرد داشته باشد. جریان کاری و رویکرد نرم­افزار دالیم کاملا مطابق با قوانین اروپا و آمریکا بوده است، برای مثال در مورد دوز و مواد تشکیل­دهنده یک محصول. پشتیبانی از چندین سایت: دالیم اجازه می­دهد که بتوان مدیریت متمرکزی بر منابع دیگر سایت­ها و دیگر مناطق جهان داشت. با استفاده از DALIM ES و با وجود اطلاعات متمرکز می­توان از راه دور، سایت­های محلی نقاط مختلف را پردازش نمود.

این از انتقال فایل­های حجیم در شبکه جلوگیری می­کند و تجهیزات اختصاصی برای مشتریان ارائه می‌نماید. در هر صورت برای بررسی و اظهارنظر در مورد هر نوع محتوای دیجیتال یا بالابردن دقت تشخیص رنگ، DIALOGUE Engine ساختۀ DALIM ES به ساده­سازی و افزایش سرعت چرخۀ تصویب موضوع کمک فراوانی می­کند. دالیم فناوری پیشرفته­ای ارائه نموده که حتی بر روی موبایل نیز قابل استفاده است. این رویکرد جدیدی در مدیریت رنگ، بارکدگذاری و مشاهدۀ پی دی اف­های چند صفحه­ای است.

حتی محیط مشاهده نیز می­تواند بر روی آیتم نمایشی مانیتور تأثیر بگذارد. با استفاده از DIALOGUE، پروفایل مانیتور مدام بروزرسانی می­شود و مطابق با سندی که باز شده است تغییر می­کند. اگر بروزرسانی ممکن نباشد، پنجره­ای باز می­شود و به کاربر اجازه می­دهد تا پروفایل مانیتور را چک نماید. کاربران می‌توانند از بین تعدادی رنگ­سنج­ها و مانیتورها، گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایند. ویژگی بارکد خوان جدید به کاربران اجازه می­دهد تا بارکد خاصی را انتخاب نموده و نوع آن را نمایش دهند. اگر یک صفحه دارای چندین بارکد بود، آنها می­توانند تمامی آنها را در یک زمان واحد بخوانند. این ابزار از تمامی بارکدهای یک بعدی و دو بعدی پشتیبانی می­کند.

توانایی تعریف نوع جوهر و روشنایی، به منظور دستیابی به یک چاپ عالی و بی­نقص. توانایی تعریف روشنایی و تاری جوهر و بررسی صحت این تنظیمات توسط DIALOGUE Engine. تنظیمات جوهر در فرایند چاپ می­تواند تأثیر چشم­گیری در ظاهر محصول خروجی داشته باشد. تنظیمات جوهر بخصوص رنگ روشن در بالا و رنگ تیره در پایین بر روی چاپ و بخصوص بسته­بندی اثرگذاری بالایی دارد. نرم­افزار دالیم قادر است با پشتیبانی از فرآیندهای مختلف، جریان کاری بخش­های مختلف را اجرایی نموده و فایل­های قابل پیش­بینی را برای کانال­های رسانه­ای مختلف ارسال نماید.

نسخۀ DALIM TWIST 8.5 آخرین نسخه از نرم­افزار دالیم است که پیشرفت­های زیادی نسبت به نسخه­های قبلی دارد که مطابق با مشخصات استاندارد GWG 2015 بوده و برای بررسی فضای رنگ و خنثی­سازی رنگ کاربرد دارد. یک GMG با سرور رنگ 5 رابطی در حال حاضر در دسترس کاربران است. دالیم موجب پیشرفت­های قابل توجهی در توزیع کتابخانۀ مجازی دیجیتالی (DVL) گردیده است و ادغام پاب­های الکترونیکی را تسهیل می­بخشد.

این DVL در فروشگاه­های مختلف از جمله ویندوز استور، اپل استور و گوگل پلی قابل تهیه بوده و بر روی انواع ویندوز، MAC IOS و اندروید قابل اجرا است. این برنامه را می­توان روی دسکتاپ و تجهیزات موبایل قابل نصب بوده و کیت آن به کاربران اجازه می­دهد تا اپلیکیشن شخصی خود را بر روی سیستم عامل IOS، OSX و اندروید اجرا نماید. ما نه تنها توانسته­ایم که این محصول را صنعتی­سازی کنیم بلکه توانسته­ایم سرعت عملکرد آن را بسیار بالا ببریم. با این حال نکتۀ مهم این است که DALIM ES توانایی­های DAM را با DALIM SOFTWARE ادغام نموده و محتوای رسانه­ای خودکار تولید نماید. خلاصه اینکه این اپلیکیشن طراحی جریان کاری پروژه را برای تمامی شرکا ساده نموده تا بتوانند زنجیرۀ تأمین تولید را با خلاقیت بیشتری مدیریت نمایند و روند بازاریابی را بطور کامل مدیریت کنند. کارول ورل (Carole Werle) مدیر اجرایی دالیم می­گوید: دالیم ویژگی­های جدید دارد که به صاحبان برند کمک می­کند تا سرعت، استانداردسازی و ساده­سازی نموده و ارتباطات محتوا را بهبود بخشند.


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :