English

تکنولوژی چاپ پارچه درنمایشگاه "هم تکستایل" (Heimtextil)

آرشیو خبر بازدید: 273 کد مطلب: 4267  

تکنولوژی چاپ پارچه درنمایشگاه "هم تکستایل" (Heimtextil)

نمایشگاه "هم تکستایل" نمایشگاهی برای دکوراسیون داخلی خانه است که در ساخت آنها مستقیم یا بصورت غیر مستقیم از فناوری با کیفیت و فرآیندهای چاپی بسیار پایدار با ماندگاری بالا که متعلق به شرکت رجیانی استفاده شده است.
۱۳۹۶ شنبه ۱۴ بهمن ساعت 09:52

 "هم تکستایل" نشان دهندۀ میزان علاقه و رغبت بازدیدکنندگان به استفاده از فناوری­های چاپی شرکت رجیانی هستند.

اَدل جِنونی (Adel Genoni) یکی از اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل رجیانی می­گوید: با توجه به نمونه کارهای ما، شرکت­های نساجی بدنبال استفاده از تجهیزات و فناوری­های بروز این شرکت هستند. ما در بازار منسوجات خانگی پیشرو هستیم، بخصوص در اروپا و دیگر مناطقی که بازار منسوجات خانگی در آنجا رشد بسیار بالایی دارد.

 

نمایشگاه EFI شامل بالش­های چاپ شده به روش دیجیتالی و با استفاده از فرآیند انتقال، کاناپه­ هایی که بصورت مستقیم چاپ شده­ اند و پرده ­های چاپی با استفاده از انواع مختلف جوهر می­باشد. گسترۀ وسیعی از لوازم و دکوراسیون منزل با استفاده از فناوری­های ارائه شدۀ رجیانی قابل عرضه است که با استفاده از این فناوری­ها فرآیند تولید منسوجات ساده ­تر شده و مطابق با بالاترین استانداردها طراحی و تولید می­شوند. رجیانی یکی از برترین خطوط طراحی پارچه در جهان است که این کار را با استفاده از چاپگرهای دیجیتال با پهنای 180 تا 240 و 340 سانتی­متر انجام می­دهد. این چاپگرها طوری طراحی شده­اند تا بتوانند بسیاری از نیازهای تولیدات صنعتی را برآورده نمایند که انعطاف­پذیری بالایی داشته و سرعت چاپ آنها بیش از 1600 متر مربع در ساعت با رزولوشن فراتر از 2400 نقطه در اینچ است که موجب افزایش کارایی و بهره‌وری در تولید دکوراسیون منزل می­گردد.

 

برای تولید لوازم دکوری که در صفحه نمایش شرکت رجیانی قرار دارند از تجهیزات پیشرفته و اینکجت متزرا (Mezzera) و جاگلی (Jaeggli) استفاده شده است. این نمایشگاه طیف گسترده ­ای از لوازم و دکوراسیون را به معرض نمایش گذاشته است که شرکت رجیانی بیش از 70 سال در تولید، نوآوری و ارائۀ آنها تجربه دارد.

 

خط تولید این شرکت سازگار با محیط زیست بوده و به سرعت می­توان آن را با شرایط دیگری جایگزین نمود، از فرآیند شیمیایی جدیدی در ساخت جوهر (بر مبنای آب) استفاده شده تا بدون کاهش کیفیت و سرعت چاپ، میزان آلودگی­ها کاهش یابد. 


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 تکنولوژی چاپ پارچه درنمایشگاه "هم تکستایل" (Heimtextil) ۱۳۹۶ شنبه ۱۴ بهمن


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :