English

کمپین "اچ پی" برای ترغیب خانواده ها به داستانسرایی !

آرشیو خبر بازدید: 217 کد مطلب: 4263  

کمپین "اچ پی" برای ترغیب خانواده ها به داستانسرایی !

Meprinter/ایپینا
در محل شرکت "اچ پی" خانواده ها می¬توانند داستان های مورد علاقۀ خود را انتخاب نموده، نکات مد نظر خود را اعمال نمایند و با استفاده از چاپگر پیشرفتۀ مدل HP 8735 All-in-One (AiO) نسخۀ چاپی کتاب خود را دریافت نمایند.
۱۳۹۶ دوشنبه ۹ بهمن ساعت 09:05

 شرکت "اچ پی" کمپین کتاب­های مینی خود را در مرکز شهر میردیف (Mirdif) راه­ اندازی نموده تا آغازگر داستان‌سرایی خانوادگی در امارات متحدۀ عربی باشد. کمپین کتاب مینی از 18 تا 27 ژانویه برگزار گردید و به کودکان و نوجوانان این فرصت را داد که بتوانند کتاب داستان شخصی خود را نوشته و چاپ نمایند و سپس به همراه والدینشان، این کتاب را بخوانند.

 

در محل شرکت "اچ پی" خانواده ­ها می­ توانند داستان­های مورد علاقۀ خود را انتخاب نموده، نکات مد نظر خود را اعمال نمایند و با استفاده از چاپگر پیشرفتۀ مدل HP 8735 All-in-One (AiO) نسخۀ چاپی کتاب خود را دریافت نمایند. این شرکت همچنین وبسایتی راه ­اندازی نمود که در آنجا خانواده­ ها می­ توانند تصاویر خود را آپلود نموده و از 10 داستانی که موجود است یکی را انتخاب نمایند و این فرصت را به فرزندان خود بدهند که سه شخصیت دلخواه وارد داستان نموده و خود قهرمان اصلی کتابشان باشند.

 

از دیگر فعالیت­های سرگرم­ کننده که در محل شرکت برگزار شد می­توان به انیمیشن سازی با عکس اشاره کرد که این کار با HP Sproket و HP Sproket Plus انجام شد. بعلاوه، شرکت اچ پی با همکاری رادیو ویرجین (Virgin) یک جشنوارۀ رادیویی در تاریخ 19 ژانویه برگزار شد و با اجرای برنامه ­های مختلف و اهدا هدایای هیجان­ انگیز، موجبات شادی و سرگرمی بچه­ ها را فراهم نمود.   

 

استفان روجیر (Stephane Rogier)، رئیس واحد صنعت چاپ در شرکت "اچ پی" می­ گوید: "ما از برپایی کمپین کتاب مینی در امارات بسیار هیجان زده شدیم زیرا این کمپین به کودکان و والدین آنها اجازه داد تا داستان متعلق به خود را خلق نمایند. شرکت اچ پی 10 داستان زیبا با روایتی مهیج برای کودک شما ارئه نموده است، از داستان روز اول مدرسه گرفته تا داستان محافظت از یخچال­های قطبی. در دنیایی که پر از داستان­های شگفت ­انگیز است، هر بچه دلش می­ خواهد یک قهرمان باشد و ما می­ خواهیم به آنها کمک کنیم تا به آروزهای خود دست یابند و داستان­های ذهنی خود را با والدینشان به اشتراک بگذارند."


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 کمپین "اچ پی" برای ترغیب خانواده ها به داستانسرایی ! ۱۳۹۶ دوشنبه ۹ بهمن


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :