English

برنامه های آموزشی تازه در هایدلبرگ باشعار تمرکز بر روی دیجیتالی شدن آغاز می شود

آرشیو خبر بازدید: 316 کد مطلب: 4105  

برنامه های آموزشی تازه در هایدلبرگ باشعار تمرکز بر روی دیجیتالی شدن آغاز می شود

ایپینا/Meprinter
برنامه های آموزشی در هایدلبرگ (Heidelberger Druckmaschinen AG) از 1 سپتامبر 2017 شروع شده است. در این برنامه ها، 99 زن و مرد جوان دوره های آموزش تمرینی / تعاونی خود را در یکی از چهار دفتر این شرکت در آلمان طی می کنند.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ شهريور ساعت 12:18

هم راستا با شعار استراتژیک «هایدلبرگ دیجیتالی می شود» این شرکت پیشروی این صنعت ،محور آموزش های خود را به شکل فزاینده ای بر روی مساله فرآیند دیجیتالی شدن معطوف کرده است. برای مثال، این شرکت در حال حاضر به مهندسان متاکرونیک دستورالعمل های لازم برای کار با پلتفرم همکاری و ارتباط مجازی ویو تو کانکت (View2connect) را آموزش می دهد. این پلتفرم برنامه پیاده سازی تسهیلات دیجیتال را کاملا راحت می کند. ایستگاه های کاری دیجیتال برای کارآموزان در ساختمان های های مختلف شرکت تعبیه شده است.

علاوه بر این، تمام کارآموزان تجاری / فنی در هایدلبرگ در حال حاضر در «کارخانه آموزش 4.0» در دانشکده فنی و حرفه ای منطقه شهری رینه نکار آموزش داده می شوند. این پروژه ای است که با هدف تسریع روند تخصصی شدن فرآیند دیجیتال، تحت حمایت استان بادن – ورتمبرگ قرار دارد.

بزرگ ترین محل آموزشی شرکت در ویزلوخ والدورف قرار دارد. این محل در حال حاضر 235 کارآموز و دانشجو دارد و 67 نفر آن ها امسال این دوره را شروع کرده اند. از سال حمایتی گذشته و طی توافقاتی که صورت گرفت، یک پناهجوی افغانستانی برای حضور در برنامه آموزشی تازه پذیرفته شد. این پناهجو قرار است دوره آموزشی خود را به عنوان یک تکنیسین رسانه های چاپی شروع کند. در مجموع، هایدلبرگ در حال حاضر در مناطق مختلف خود در ویزلوخ والدورف، براندنبرگ، آرمشتتن و لودویگزبرگ تقریبا 300 کارآموز را آموزش می دهد.

سال حمایتی مورد توافق تازه از نوامبر 2017 شروع می شود

از نوامبر 2017، هایدلبرگ یک بار دیگر به افراد جوان از جمله پناهجویان این فرصت را می دهد که یکی از دوازده مکان موجود را به عنوان بخشی از سال حمایتی مورد توافق جمعی خود در پیش بگیرند. هدف این سال حمایتی مورد توافق جمعی که در صنایع فلزی و الکتریکی و در بادن – ورتمبرگ واقع شده اند این است که گزینه های آموزشی و استخدامی تازه ای برای افرادی فراهم کنند که به حمایت نیاز دارند. این کار با ابزارهای حمایتی و پشتیبانی مناسب صورت می گیرد.

پروفسور روپرت فلدر، مسئول منابع انسانی هایدلبرگ در این باره می گوید: «افزایش تمایل نسبت به حوزه دیجیتال روز به روز در حوزه های بیش تری خود را نشان می دهد. با وظایف مختلفی که به صورت عملی در بخش های مختلف شرکت تعیین شده است، ما به همکاری با دانشکده های فنی و حرفه ای و دانشگاه دولتی تعاونی منهایم ادامه می دهیم تا بتوانیم پروسه شناخت جریان های کاری فرآیند دیجیتال را راحت کنیم. ما بر روی نسل بعد سرمایه گذاری کرده ایم تا به این ترتیب بتوانیم در بستر فرآیند دیجیتالی شدن، یک بنیان پایدار برای هایدلبرگ ایجاد کنیم.»


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :