English

هفتمین جشنواره صنعت چاپ استان قزوین برگزار شد

آرشیو خبر بازدید: 265 کد مطلب: 4093  
با حضور مسئولان کشوری و استانی؛

هفتمین جشنواره صنعت چاپ استان قزوین برگزار شد

صبح قزوین
با حضور مسئولان کشوری و استانی هفتمین جشنواره صنعت چاپ استان قزوین برگزار شد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۹ شهريور ساعت 14:00
هفتمین جشنواره صنعت چاپ استان قزوین و مراسم تقدیر از فعالان عرصه چاپ عصر چهارشنبه ( 16 شهریور) با حضور شجاع نماینده تشکل‌های صنعت چاپ استان‌های کشور، طاهرخانی رییس مجمع نمایندگان استان قزوین، احد چگینی عضو شورای شهرقزوین و مدیرکل ارشاد قزوین در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات برگزار شد. 

اکبر اسکندری نژاد مدیرکل اداره ارشاد قزوین در این مراسم اظهار کرد: نکوداشت یازدهم شهریور به عنوان مناسبت روز صنعت چاپ به خواستگاه فرهنگ برمی‌گردد و کتاب که غنی ترین و متعالی ترین محصول فرهنگ است زاده نشر و چاپ است. 
 
 

وی در ادامه افزود: محوری ترین عنصر اطلاع رسانی یعنی روزنامه‌ها و مطبوعات و رسانه‌های مکتوب، همزاد چاپ هستند به همین دلیل قدمت چاپ به سابقه فکر و فرهنگ برمی‌گردد. 

این مسئول بیان کرد: باتوجه به رشد سریع همه حوزه‌ها در هزاره سوم، صنعت چاپ از این اهمیت برخوردار شده است که گسترش و توسعه یابد. 

وی اضافه کرد: از آنجا که ما مقارن با روز قزوین هستیم این هفته بهانه ای برای معرفی قابلیت‌های فرهنگی و هنری استان بود، فلسفه وجودی جشنواره‌ها تشکر از فعالان آن عرصه است؛ اما در حاشیه این مراسم باید مشکلات این حوزه بیان شود تا در کارگروهی مورد بررسی قرار گیرد. 

اسکندری نژاد بیان کرد: نمایندگان که توانایی تصویب برخی قوانین بالادستی را دارند، میتوانند با رفع مشکلات حوزه چاپ به فعالان این عرصه کمک کنند.

 
در پایان این مراسم از فعالان عرصه چاپ تقدیر به عمل آمد.

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 هفتمین جشنواره صنعت چاپ استان قزوین برگزار شد ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۹ شهريور


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :