English

اردبیل تنها سازنده ماشین چاپ افست خشک و بسته‌بندی در خاورمیانه

آرشیو خبر بازدید: 650 کد مطلب: 4000  
رئیس سازمان صنعت و تجارت استان اردبیل:

اردبیل تنها سازنده ماشین چاپ افست خشک و بسته‌بندی در خاورمیانه

برنا
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: اردبیل تنها سازنده ماشین چاپ افست خشک و بسته‌بندی در ایران و خاورمیانه محسوب می‌شود که علاوه بر تامین نیاز داخلی کشور محصولات خود را به ده‌ها کشور صنعتی صادر می‌کند.
۱۳۹۶ شنبه ۲۱ مرداد ساعت 10:59
سید حامد عاملی در بازدید از شرکت آذر سایا در اردبیل اظهار داشت: اردبیل تنها سازنده ماشین چاپ افست خشک و بسته‌بندی در ایران و خاورمیانه محسوب می‌شود که علاوه بر تامین نیاز داخلی کشور محصولات خود را به ده‌ها کشور صنعتی صادر می‌کند که این یک افتخار بسیار بزرگ برای ما است.

وی افزود: براساس قوانین کشورهای صنعتی اروپایی هرمحصولی را بخواهند به کشورهای صنعتی وارد کنند حتماً باید استانداردهای لازم را داشته باشند که خوشبختانه  محصولات تولید شده در این شرکت دارای استاندارد سی.یو اروپا بوده و به راحتی اجازه واردات آن‌ها را به کشورهای صنعتی اروپا می‌دهند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: امیدواریم بتوانیم با همکاری مسئولان و دست‌اندرکاران مربوطه زمینه حمایت از سرمایه‌گذاری را در استان بهبود بخشیم و در این زمینه به تمامی اهداف خود دست یابیم، چرا که این استان ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بسیار زیادی در بخش‌های مختلف دارد که اگر به نحو احسن استفاده شود می‌تواند برای رشد و توسعه اشتغال در جامعه بسیار مثمرثمر باشد.

عاملی بیان کرد: خوشبختانه بسیاری از سرمایه‌گذاران در استان اردبیل به دلیل ظرفیت بالای کار و ارزان قیمت احساس خوشایند و رضایتی دارند  که این موضوع تا حد قابل توجهی توانسته ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر رهنمون شود که امیدواریم از این پس نیز وضعیت به همین منوال ادامه یابد و بتوانیم از این پس نیز مطالبات سرمایه‌گذاران را برطرف کنیم.

وی تصریح کرد: صادرات یکی از محورهای اصلی است که ما با جدیت و اهتمام ویژه به دنبال آن هستیم و امیدواریم که بتوانیم با رونق بازار و بهبود وضعیت تجاری بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.
 

اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :