English

لزوم پیگیری موضوع مالیات بر ارزش افزوده صنعت چاپ از مجلس

آرشیو خبر بازدید: 403 کد مطلب: 3950  
شجاع خواستار شد؛

لزوم پیگیری موضوع مالیات بر ارزش افزوده صنعت چاپ از مجلس

مهر
نماینده اتحادیه‌ها و تشکل‌های صنعت چاپ کشور بجز تهران، خواستار پیگیری موضوع مالیات بر ارزش افزوده واحدهای چاپی از طریق مذاکره با نمایندگان مجلس شد.
۱۳۹۶ شنبه ۷ مرداد ساعت 10:35

غلامرضا شجاع نماینده اتحادیه‌ها و تشکل‌های صنعت چاپ سراسر کشور بجز تهران در این باره گفت: با توجه به اینکه چند ماه است لایحه مالیات بر ارزش افزوده توسط دولت به مجلس تقدیم شده است، تقاضا دارم هیئت مدیره‌هایی که تاکنون موفق به ارتباط و برگزاری جلسه با نماینده مجلس شهرشان نشده‌اند، با عنایت به اینکه مجلس تعطیلات تابستانی دارد و نمایندگان در حوزه‌های شهرشان حضور دارند و زمان بسیار کم است، همین امروز اقدام کنند، تا در موضوع مالیات بر ارزش افزوده با ارائه مستندات و توضیح‌هات و شفاف‌سازی، گرفتار ظلم و فشار مالیاتی نشوید.


وی افزود: این حداقل اقدامی است که رئیس و اعضاء هییت مدیره‌های صنف چاپ وظیفه دارند برای صنف‌ِشان بردارند. هییت مدیره‌هایی که قدمی برندارند، در انجام صادقانه وظیفه خود شک کنند و مطمئناً مورد بازخواست اعضاء خود واقع خواهند شد.
 

اخبار مرتبط با این خبر


شصت : صنف چاپ هم ماليات نده پس عمه من ماليات بده مثلا چه تخم دو زرده اي مي كنند اين صنف كه نبايد ماليات بدهند. جمعش كنيد بابا بساتون رو
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :