English

اعلام مهلت ثبت‌نام زنجانی‌ها در جشنواره صنعت چاپ

آرشیو خبر بازدید: 425 کد مطلب: 3945  

اعلام مهلت ثبت‌نام زنجانی‌ها در جشنواره صنعت چاپ

خبرنگاران جوان
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان مهلت ثبت‌نام فعالان صنعت چاپ را برای شرکت در هفدهمین جشنواره صنعت چاپ اعلام کرد.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ مرداد ساعت 09:31
بر اساس گزارشی به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، ایرانه حیدری با اشاره به اینکه معاونت دفتر امور چاپ وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی در صدد برگزاری این جشنواره است، اعلام کرد: کسانی می‌توانند در این جشنواره ثبت‌نام کنند که به عنوان فعال در عرصه صنعت چاپ فعالیت داشته و نسبت به تکمیل فرم‌‌های ویژه جشنواره اقدام کند.

همزمان با فرارسیدن روز ملی صنعت چاپ، هفدهمین جشنواره صنعت چاپ کشور نیز برگزار خواهد شد.

حیدری شرکت در این جشنواره را در دو بخش معرفی کرده و گفت: در بخش پیشکسوتان صنعت چاپ کسانی می‌توانند شرکت کنند که سالیان متمادی در این حوزه فعالیت داشته باشند و در بخش افراد نوآور و خلاق نیز کسانی که اقدام به فعالیت‌های خلاقانه و بدیع در این حوزه کرده باشند، می‌توانند شرکت کنند.

وی این جشنواره به صورت کشوری دانسته و افزود: در سطح شهرستان زنجان بیش از ٧٢ عنوان چاپخانه و واحدهای وابسته در حال فعالیت هستند که علاقه‌مندان و فعالان این عرصه برای شرکت در هفدهمین جشنواره صنعت چاپ می‌توانند تا تاریخ ١٤ مردادماه سال جاری ضمن در دست داشتن تصویر کارت ملی، شناسنامه و همچنین یک قطعه عکس به اداره شهرستان مراجعه کنند.

به گفته این مقام مسئول، مراسم اختتامیه جشنواره ملی صنعت چاپ کشور به مناسبت روز صنعت چاپ در شهریورماه برگزار شده و از پیشکسوتان و خلاقان این حوزه تقدیر خواهد شد.
 

 


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 اعلام مهلت ثبت‌نام زنجانی‌ها در جشنواره صنعت چاپ ۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ مرداد


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :