English

انصراف اتحادیه‌های چاپ تهران از همدلی با اتحادیه استان‌ها

آرشیو خبر بازدید: 382 کد مطلب: 3937  

انصراف اتحادیه‌های چاپ تهران از همدلی با اتحادیه استان‌ها

ایپینا
نماینده تشكل‌های صنعت چاپ استان‌های كشور در خصوص علت لغو طرح تشکیل انجمن یا اتحادیه‌های سراسر کشور گفت: متاسفانه این طرح به دلیل انصراف اتحادیه‌های تهران از همدلی با اتحادیه‌های استان‌ها لغو شد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۳ مرداد ساعت 11:01

غلامرضا شجاع، نماينده تشكل‌هاي صنعت چاپ استان‌هاي كشور در خصوص برگزاری جلسه تشکیل انجمن يا اتحادیه‌های سراسر کشور گفت: این جلسه 12 تیرماه با هدف همدلی و یکپارچگی تشکل‌های صنعت چاپ و به دعوت 3 اتحادیه تهران (چاپخانه‌داران، لیتوگرافان، صحافان) از اتحادیه‌های چاپ استان‌ها برگزار شد.

 

وی با اشاره به اینکه شروع این جلسه با اعتراضات حاضرین همراه بود، افزود: متاسفانه علی‌رغم دعوت اتحادیه‌های تهران، استقبالشان از برگزاری این جلسه، به دلیل برخورد نه چندان مناسب رییس اتحادیه چاپ این جلسه با واکنش‌ محترمانه از طرف مهمانان و دلسردي همراه بود.

 

وی در ادامه افزود:  بنده پس از مدتي به علت برگزاري مراسم تجليل از وزير ارشاد و رونمايي از كتابم جلسه را ترك كردم .

 

شجاع عنوان کرد: در این جلسه قرار بر این شد طی برگزاری انتخابات، هیئت موسسی متشکل از 7 تن از روسای اتحادیه‌های حاضر برای پیگیری روند قانونی کردن این تشکل و تنظیم اساسنامه در نظر گفته شود.

 

وی با اشاره به اعتراضی مبنی بر عدم حضور وی در لیست این انتخابات گفت:  هر سه رییس اتحادیه تهران با حضور من در لیست هیئت موسس مخالف بودند  که البته از طرفی هم این مخالفت به جا هم بود و مي‌گفتند خودمان در تهران هستيم، ضمن اينكه من مدیر عامل شرکت تعاونی هستم و قرار بر این بود که این هیئت موسس متشکل از روسای اتحادیه ها باشد.

 

شجاع با تاکید بر عدم حضورش در این انتخابات گفت: پس از اینکه من به دلیل مراسم تجلیل از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولین مجبور به ترک این جلسه شدم،  با ایستادگی روسای  اتحاديه‌هاي استان‌ها مبنی بر اینکه اگر شجاع نباشد ما هم نيستيم نهايتا 3 اتحادیه، با حضور من در لیست هیئت موسس موافقت کردند.

 

مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگرافان عنوان کرد: طی امضا صورت جلسه‌‌ای، مقرر شد در اولین فرصت با برگزاری نشست هم‌اندیشی این هیئت موسس، مقدمات اجرای قانونی این تشکل فراهم شود.

 

غلامرضا شجاع در پایان تصریح کرد: این جلسه که قرار بود (26 تیرماه) برگزار شود به دلیل انصراف اتحادیه‌های تهران از همدلی با اتحادیه‌های استان‌ها  لغو شد.

 


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :