English

بابست هم دیجیتالی شد !

آرشیو خبر بازدید: 334 کد مطلب: 3911  

بابست هم دیجیتالی شد !

ایپینا/Meprinter
یکی از بخش های مرکزی ابتکارات دیجیتال ماونت، یک فناوری چاپ دیجیتال هوشمندانه است که توسط رادکس طراحی شده است. این فناوری بر روی مجموعه های کاملا ترکیبی تمرکز می کند و در این صنعت یک جهش کوانتومی به وجود خواهد آورد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۶ تير ساعت 10:45

بابست، یکی از فروشندگان بزرگ تجهیزات و خدمات مخصوص تولیدکنندگان بسته بندی و لیبل در سراسر جهان؛ و رادکس، یک شرکت نوپا که در اختیار چند سهام دار است و سابقه ای طولانی در حوزه چاپ دیجیتال اینکجت DOD دارد، امروز از مراسم معرفی ماونت پرده برداشتند، یک سرمایه گذاری مشترک که به مرکز رقابت دیجیتال و تامین کننده راه حل های بابست تبدیل خواهد شد. ماونت که شامل 80 کارمند در سوئیس می شود، بر روی خلق و تحویل آینده چاپ دیجیتال تمرکز خواهد کرد.

یکی از بخش های مرکزی ابتکارات دیجیتال ماونت، یک فناوری چاپ دیجیتال هوشمندانه است که توسط رادکس طراحی شده است. این فناوری بر روی مجموعه های کاملا ترکیبی تمرکز می کند و در این صنعت یک جهش کوانتومی به وجود خواهد آورد. به لطف طراحی هوشمندانه و فشرده آن، با بخش مرکزی دستگاه های انقلابی طرف خواهیم بود که توسط ماونت و برای مجموعه گسترده ای از بازارها همچون نساجی، لیبل، مقواهای چین دار، بسته بندی انعطاف پذیر، کارتن تاشو و ... تولید می شوند.

ژان – پاسکال بابست، مدیرعامل گروه BOBST SA در این باره می گوید: «ما به راستی باور داریم که این یک لحظه حساس برای آینده چاپ دیجیتال، مستقل از صنعت یا بازار است. در حال حاضر نگرش های این صنعت مثل تقاضای بالا  برای دیجیتالی شدن، تیراژهای کم، دسترسی سریع، ارتقا و نسخه سازی، محصولات سفارشی و فصلی، و افزایش حساسیت نسبت به هزینه و محیط؛ باعث تمایل مردم نسبت به دستگاه های با کیفیت بالا و چاپ دیجیتال به صرفه شده اند. از طریق ماونت، ما به دنبال راه اندازی یک جهش کوانتومی در این حوزه هستیم تا در نهایت بتوانیم بازاری که در آن بیشتر از همه به نیازها توجه می شود را بسازیم، یعنی نیاز چاپ دیجیتال صنعتی با اعتماد پذیری بالا بر روی زیرلایه های مختلف و با یک هزینه رقابتی.»

علاوه بر چاپهای دیجیتال، ماونت هم چنین یک راه حل کاملا ترکیبی و کامل ارائه می دهد. یعنی به توسعه، مهندسی، آزمایش و صنعتی سازی چاپگرهای دیجیتال بر اساس MouventTM Cluster می پردازد و به نگارش نرم افزار اطراف چاپگرها می پردازد، جوهرها و عایق کاری زیرلایه های مختلف را توسعه می دهد و هم چنین خدمات کاملی ارائه می دهد. این شرکت استانداردی تازه در هزینه و کیفیت تولید لیبل اینکجت، در قیمت گذاری جوهر، در دوام هد، کیفیت و عملکرد دستگاه وعده داده است. اولین دستگاهی که این شرکت عرضه کرده است یک چاپگر دیجیتال ابتکاری با بارآوری بالا برای منسوجات است که تا هشت رنگ را چاپ می کند. این شرکت یک خط مسیر تولیدی کامل برای پیروی دارد.

طراحی قالب ابتکاری، یک بخش ساختمانی اصلی برای تمام سیستم ها، هم سیستم های فعلی و هم سیستم های در حال تولید است. پیرو پیرانتوزی، یکی از بنیان گذاران ماونت در این باره می گوید: «رویکرد تازه رادیکال ما این است به جای داشتن بارهای چاپ برای کاربردهای مختلف و عرض های چاپ متفاوت، از یک قالب اساسی که به صورت یک ماتریکس مدولار و مقیاس پذیر طراحی شده است استفاده کنیم. قالب ماونت یک فناوری کلیدی در پشت دستگاه های ماونت است که منجر به دستیابی به یک رزلوشن نوری بالا برای یک کیفیت قطعی، رنگارنگ با قابلیت چاپ بسیار بالا می شود، و هم چنین دستیابی به انعطاف پذیری و امکاناتی که تا به حال در فرآیند توسعه دستگاه دیده نشده است. سادگی، فلسفه مهندسی ماست.»

چاپگرهای ماونت کوچک ترین چاپگرهای دیجیتال در این دسته هستند (بیش تر از چاپگرهای آنالوگ سنتی همچون فلکسو، به چاپ رومیزی نزدیک هستند)، این باعث می شود آن ها بسیار فشرده، سبک وزن و دارای دسترسی راحت باشند. سیستم مدولار و فشرده به شما تنظیمات و شروع کاری راحت تر همراه با همسازی های کم تری ارائه می دهد، امری که منجر به افزایش سرعت بارآوری می شود. طراحی فشرده مزایای زیادی دارد، از جمله سطح فیزیکی کوچک تر، تغییر سریع تر، پیاده سازی ساده و هزینه کم.

سایمن راتن، مدیرعامل ماونت در این باره می گوید: «ما بسیار هیجان زده ایم که می توانیم در ماه های پیش رو خط سیر کارمان را شروع کنیم. امروز زمان معرفی یک سفر هیجان انگیز و مطرح کردن چاپ دیجیتال در ابعاد بزرگ برای صنایع مختلف است. راه حل های چاپ دیجیتال ارائه شده توسط ماونت فرصت های تازه ای در اختیار تمام شرکت ها قرار می دهند و انعطاف پذیری بیش تر، بارآوری بی نظیر، زمان کوتاه تر بازاریابی و تنوع بی نهایتی به بار می آورند. تمام این ها با یک طراحی بسیار فشرده و از نظر انرژی به صرفه انجام می شود. این کار باعث انقلابی در دنیای چاپ دیجیتال خواهد شد.»

 


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 بابست هم دیجیتالی شد ! ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۶ تير


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :