English

نگرانی از برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب ،چرا؟

آرشیو خبر بازدید: 378 کد مطلب: 3908  

نگرانی از برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب ،چرا؟

اطلاع رسانی صنایع کاغذ و کارتن ایران
اخیرا در برخی از کانال های اطلاع رسانی صنعت بسته بندی ، خبری با موضوع" شهر افتاب پر از خالی" درج شده که در انتها به سرانجام نمایشگاه مواد غذایی و چاپ اشاره می کند.
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير ساعت 13:35
موضوع چیست؟چرا برخی از دوستان و فعالان اطلاع رسانی در صنعت چاپ و بسته بندی نگران برگزاری نمایشگاه چاپ در شهر آفتاب هستند؟آیا واقعا این نگرانی ها از روی دلسوزی است یا مسایل دیگری در جریان است که ما بی خبریم.

چطور میشود نمایشگاهی که تا کنون برگزار نشده را به چالش میکشیم و به عدم موفقیتش اعتقاد دارید؟آیا واقعا دوستان انقدر در بررسی و تحلیل مسایل و پیش بینی ها  متخصص  هستند که اطمینان به عدم موفقیت این نمایشگاه می دهند؟

در کشور چین در هر صنعت (مثلا چاپ یا کارتن سازی) سالانه شاید دهها مورد برگزاری نمایشگاه در سطح بین المللی را شاهد هستیم که به عنوان مثال در فروردین ماه امسال نمایشگاه "ای کروگیت "با فاصله کمتر از یک هفته با نمایشگاه "سینو کروگیت "در شهر شانگهای برگزار گردید که این حرکت ها نشانه رشد فکری و پویایی مدیران صنعت نمایشگاهی و اطلاع رسانی آن کشور است و همچنین بیان کننده این موضوع میباشد که در این کار در کشور چین انحصار وجود ندارد.

قطعا انحصار برگزاری نمایشگاه یا هر کار دیگری در این حد در کشور سبب ایجاد مشکل و همچنین ایجاد ظلم به غرفه گزار و بازدید کننده میشود ،که از این موارد همه ما در سالهای گذشته شاهد بوده ایم.

بنده به عنوان یک وب سایت اطلاع  رسانی در قسمت بسته بندی  کشور به دوستان فعال در کانال ها ، وب سایت ها  و جراید اطلاع رسانی در صنعت چاپ و بسته بندی پیشنهاد میدهم که در جهت ایجاد زمینه های رشد و شکوفایی در صنعت کشور با کمی تفکر به تعهداتمان در این مسیر پایبند باشیم و بدون هیچ گونه مصلحت طلبی ، جهت برگزاری هر چه بهتر و کاربردی تر نمایشگاه چاپ در شهر آفتاب ( مهر ماه ) و همچنین بعد ازآن نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران (آذر ماه)با تمام قوا فعالیت کنیم.

 


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 نگرانی از برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب ،چرا؟ ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :