English

مقامات نیجریه ای در مورد تجهیزات چاپ جعلی محدودیت اعمال می کنند

آرشیو خبر بازدید: 275 کد مطلب: 3902  

مقامات نیجریه ای در مورد تجهیزات چاپ جعلی محدودیت اعمال می کنند

ایپینا/Meprinter
این حملات در همکاری با برنامه مقابله با تقلب و فریب (ACF) HP صورت گرفته است. این برنامه اطلاعات کلیدی فراهم کرده و در شناسایی مواردی که مورد کپی قرار گرفته اند، کمک می کند.
۱۳۹۶ شنبه ۲۴ تير ساعت 16:58

پلیس نیجریه و نیروهای امنیت ملی به دنبال شناسایی و ضبط تجهیزات چاپ جعلی هستند، آن ها به ویژه چاپگرهای شرکت HP در سراسر کشور را هدف گرفته اند. مقامات که از زمان شروع ماموریت در مارس 2017 تا به حال چیزی در حدود 167000 مورد را شناسایی و ضبط کرده اند، اعلام کرده اند که این عملیات های تهاجمی شامل تجهیزات چاپ تولید شده جعلی می شود که برای چاپگرهای HP فراهم می شده اند، و در بردارنده ابزارآلاتی هست که توسط شرکت های دروغین ساخته شده ولی به صورت غیرقانونی از برند تجاری شرکت اصلی استفاده کرده است.

این حملات در همکاری با برنامه مقابله با تقلب و فریب (ACF) HP صورت گرفته است. این برنامه اطلاعات کلیدی فراهم کرده و در شناسایی گزینه هایی که مورد کپی قرار گرفته اند، کمک می کند. الاتونی ایتیولا، مدیر تجارت عرضه کشوری HP در نیجریه و غنا، اعلام کرده که گزینه های قاچاقی تصاحب شده توسط مقامات شامل کارتریج های چاپ جعلی آماده فروش و هم چنین تجهیزات جعلی دیگری همچون برچسب های امنیتی و بسته بندی می شود.

ایتیولا در ادامه می گوید: «HP خوشحال است که این فعالیت غیرقانونی متوقف شده و از کلاهبرداری هزاران نیجریه ای بیگناه جلوگیری شده است. ما از مقامات نیجریه بابت همکاری خود در این زمینه سپاسگزار هستیم. ما بابت موفقیت پیوسته برنامه مقابله با تقلب و فریب احساس غرور می کنیم و برای محافظت از مشتریان خود در برابر محصولات چاپ خطرناک بالقوه جعلی به سختی تلاش خواهیم کرد.»

در سراسر اروپا، خاور میانه و آفریقا (EMEA)، تقریبا 12 میلیون تجهیزات و لوازم جعلی توسط مقامات محلی ضبط شده است. HP اعلام کرده که در مورد سهام های همکاران یا کالاهای تحویل داده شده مشکوک به مشتریان، بیش از 4500 بازبینی و بررسی (CPPAها و CDIها) انجام داده است.

سهام داران این صنعت معقتدند ضبط موارد قاچاق، گامی است در مسیر درست نیازهای کشور برای رهایی از فعالیت های غیرقانونی. وینسنت اسر، مدیر شورای حرفه ای کامپویتری نیجریه (CPN)، حین صحبت درباره فریب کاری های موجود در صنعت فناوری اطلاعات (IT) نیجریه، در گفتگو با بیزنس دی اعلام کرد: «صنعت IT به شکل درستی قانون مند نشده است و در این صنعت برای فریب کاری، یک مسیر باز شده است.»

کارشناسان معتقدند چنین جعلیات غیرقانونی می تواند باعث مشکلات زیادی شده و بر عملکرد و میزان اعتماد پذیری این حوزه تاثیر بگذارد.


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :