English

راه حل های چاپ برای مشکلات انبارداری

آرشیو خبر بازدید: 303 کد مطلب: 3901  

راه حل های چاپ برای مشکلات انبارداری

ایپینا/Meprinter
پرینت آن دیمند (Printondemand)، که سفارش های آنلاین را در سراسر جهان بلافاصله تحویل می دهد، در حال انبارداری چیزی است که به گذشته تعلق دارد.
۱۳۹۶ شنبه ۲۴ تير ساعت 16:57

پرینت آن دیمند (Printondemand)، که سفارش های آنلاین را در سراسر جهان بلافاصله تحویل می دهد، در حال انبارداری چیزی است که به گذشته تعلق دارد. این شرکت پیشروی تولید کتاب های تکی که در بریتانیا واقع شده برای دستیابی به این هدف از «تیم رویایی» وارئو / اینفینیتی تریم (Vareo/InfiniTrim) استفاده می کند.

برای این شرکت متخصص تولید کتاب در تیراژ کم که در منطقه کمبریج شاین قرار دارد، حتی 100 کپی برای یک کار هم یه تیراژ زیاد در نظر گرفته می شود. چسب بی نظیر تازه وارئو و برش سه تیغه اینفینی تریم که در ماه ژوئن برای این کار تعیین شدند، تا به حال ثابت کرده اند که باید به عنوان بخش های ضروری تولید جلدهای نرم در نظر گرفته شوند. وارئو خود را معطوف تیراژ کم کرده است چرا که هر یک از سه گیره آن به طور مستقل توسط یک سروو – موتور هدایت می شوند. این فرآیند هدایت انقلابی، که مفهوم اصلاح شده ای از اینفینی تریم را با خود دارد از این مساله اطمینان حاصل می کند که پرس و موقعیت یابی تک تک محصولات به درستی انجام شود.

اندی کرک، بنیان گذار پرینت آن دیمند در این باره می گوید: «در تولید با تیراژ کم، یک راه حل تک لمسی که بین چسباندن و پیرایش کردن ایجاد شود، ضروری است.» او بر روی اهمیت فرآیندهای بهینه تاکید می کند. برای این شرکت انگلیسی، تفکر همراه با هزینه به صرفه با فرآیند سفارش گیری شروع شد، شرکت های نشر و خودناشران خودشان می توانند به صورت آنلاین سفارش هایشان را قرار دهند. این سفارش هایی که ثبت شده اند در یک جریان کاری داخلی مورد پردازش قرار گرفته اند، جریانی که شامل چندین سیستم بسیار خودکارسازی شده می شود، از  چاپ دیجیتال گرفته تا پیرایشگر سه تیغه.

نرم افزار اختصاصی وب محور شرکت به مشتریان چاپ مبتنی بر تقاضا این امکان را می دهد که در یک سیستم سفارش چاپ، سفارش های خود را به صورت آنلاین ثبت کنند. آن ها در بخشی به نام گنبد کتاب (BookVaul) می توانند عناوین کتاب های خود را در محتواها و فرمت های گسترده ذخیره کنند و هر زمان که احتیاج داشتند داده های لازم را دریافت کنند. سفارش های استاندارد ظرف 24 تا 48 ساعت ارسال می شوند. سفارش های پیچیده تر با جلدهای اختصاصی یا لایه های پوششی به کمی زمان بیش تر نیاز دارند.


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 راه حل های چاپ برای مشکلات انبارداری ۱۳۹۶ شنبه ۲۴ تير


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :