English

دانشگاه حلوان برنده هفت جایزه در مسابقات بین المللی عرب استارپک شد

آرشیو خبر بازدید: 413 کد مطلب: 3844  

دانشگاه حلوان برنده هفت جایزه در مسابقات بین المللی عرب استارپک شد

ایپینا/Meprinter
در اولین دوره مسابقات بین المللی عرب استارپک، دانشجویان دانشکده هنرهای کاربردی حلوان موفق شدند 7 جایزه از 41 جایزه این مسابقات را ازآن خود کنند. این جوائز طی یک مراسم بزرگ در شهر بیروت لبنان، در دفتر مرکزی اتحادیه تالارهای عرب برگزار شد. در این مراسم هم چنین تمام کارهای دانشجویان شرکت کننده نمایش داده شد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۱ تير ساعت 12:13

بیش از 1000 دانشجو از 60 دانشگاه 13 کشور عربی در این مسابقات شرکت داشتند. این مسابقه توسط سازمان بین المللی توسعه صنعتی و کاهش فقر سازمان ملل UNIDO و مرکز بسته بندی لبنانی لبنان پک (LibnanPack)، ارائه دهنده بهترین طراحی های بسته بندی؛ برگزار شد.

 این مسابقات دارای سه شاخه بود. در بخش طراحی ساختاری، توسعه یک طراحی تازه یا فعلی مد نظر گرفته می شد. شاخه دیگر طراحی گرافیکی بصری بود، و شامل توسعه یک طراحی موجود می شد. در نهایت، صرفه جویی در غذا یک فعالیت ویژه برای محصولات کشاورزی بود و در آن راه ها، طراحی ها و ایده های تازه برای بسته بندی هوشمندانه و افزایش طول عمر و اعتبار محصولات مطرح می شد.

 در این مراسم تعدادی از اشخاص مطرح حضور داشتند، از جمله دکتر حسین حاج حسن، وزیر صنعت لبنان؛ سعد حریری، معاون نخست وزیر؛ توماس اشنایدر، رئیس سازمان جهانی بسته بندی؛ کریستیانو پاسچینی، نماینده UNIDO؛ فرانسوا پاراس، سفیر سوئد در لبنان؛ دکتر فادی القمایل، رئیس اتحادیه صنایع کاغذ، بسته بندی و چاپ عرب؛ و احمد غابر، رئیس تالار صنایع چاپ و بسته بندی مصر.

 امیره یاسین از واحد چهارم دپارتمان طراحی صنعتی برنده جایزه نفر اول طراحی ساختاری پان عرب استارپک در کل جهان عرب شد. در مسابقه طراحی معماری، برندگان عبارت بودند از امیره یاسین از واحد چهارم طراحی صنعتی، شیمه مسعود از واحد چهارم طراحی صنعتی و مروه محمد از واحد چهارم طراحی صنعتی.

در مسابقه طراحی بصری، برندگان عبارت بودند از احمد مگدی از واحد دوم دپارتمان تبلیغات، ایمان عمار از واحد چهارم چاپ، نشر و بسته بندی، و امانی عامر از واحد چهارم چاپ، نشر و بسته بندی.


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :