English

KBA به منظور افزایش درآمد،بیش از پیش بر روی چاپ بسته بندی تمرکز می‌کند

آرشیو خبر بازدید: 394 کد مطلب: 3612  

KBA به منظور افزایش درآمد،بیش از پیش بر روی چاپ بسته بندی تمرکز می‌کند

ایپینا/Meprinter
این شرکت در حال ساخت یک مرکز آزمایشی مخصوص چاپ های دیجیتال و فلکسو در شعبه مرکزی خود در شهر ورزبرگ است. هدف از این کار، جذب مشتریان بازارهای در حال ظهور است.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۸ فروردين ساعت 10:07

کونیگ و بائر (Koenig & Bauer) یا KBA به دنبال پی ریزی یک مرکز آزمایش چاپ دیحیتال و فلکسوگرافیک تازه در کارگاه اصلی خود در شهر ورزبرگ است. این مرکز یک منطقه قابل استفاده در حدود 2100 متر مربع و یک محیط مدرن به اندازه 21164 متر مکعب خواهد بود که به طور کلی 6 میلیون یورو بر روی آن سرمایه گذاری شده است (شامل زیرساخت های فنی هم می شود، بدون در نظر گرفتن پرس های آزمایشی). این پروژه آخرین گزینه از مجموعه تازه ساختمان هایی است که در منطقه ورزبرگ ساخته می شود. بقیه ساختمان ها عبارتند از یک مرکز لجستیکی و ساختمان طراحی تازه در سال 2001، دو سالن تولیدی تازه در سال 2003 و 2008  و کارخانه ریخته گری در سال 2012.

گروه KBA بر روی رشد بخش هایی همچون بسته بندی، چاپ دیجیتال و چاپ صنعتی کاربردی تمرکز کرده است. 70% درآمد پرس تازه این گروه از بخش بسته بندی به دست می آید که رونق خوبی داشته است. شعبه اصلی گروه در ورزبرگ به این دلیل به عنوان محل برقراری مرکز آزمایشی تازه در نظر گرفته شد تا بتوان تهسیلات مناسب را که در جای مناسبی قرار دارند و از طریق فرودگاه بین المللی فرانکفورت به راحتی در دسترس قرار می گیرند، در اختیار مشتریان بازارهای در حال گسترش قرار داد.

این مرکز آزمایشی تازه را می توان همتای مرکز آزمایشی مخصوص چاپ های ورقی افست و سیستم های پردازشی در نظر گرفت که در شهر رادبویل ایالت زاکسن واقع شده است. این مرکز تازه که در بخش اصلی فرانکونی واقع شده به ارائه چاپ دیجیتال روتاجت (RotaJet) در حوزه تجاری، انتشارات و چاپ تزئینی می پردازد. از جمله فعالیت های دیگر این مرکز می توان به ارائه چاپ روتاری فلکسو اشاره کرد که از طریق شعبه ایتالیایی KBA دیجیتال و وب این شرکت به نام KBA فلکسوتکنیکا (Flexotecnica) اشاره کرد که در ورزبرگ واقع شده و در زمینه بسته بندی انعطاف پذیر همکاری می کند. آخرین بخش این مرکز، یک چاپ فلکسو ورقی کاملا تازه و ارائه شده از سوی KBA دیجیتال و وب است که به چاپ مستقیم به چاپ بر روی مقوای موج دار می پردازد. انتظار می رود که این مرکز در پاییز 2017 آماده ارائه خدمات باشد. جدا از نمونه های آزمایشی مد نظر مشتری ها، آزمایش و بررسی توسعه های تازه هم مد نظر این مرکز است.

کلاوس بولزا – شونمن، رئیس KBA در این باره می گوید: "KBA دیجیتال و وب بزرگ ترین چاپ های چرخان غلطکی اینکجت را ساخته است و در آینده هم به ارائه چاپ های ورقه خور با عملکرد بالا خواهد پرداخت، ما به دنبال تحقق نیاز روزافزون مشتری ها در بسته بندی مقواهای موج دار هستیم. ما به دنبال این هستیم که برای بخش های در حال رشد و فعال بالا، در مرکز آزمایشی تازه سیستم های خود را آماده کنیم. بسیاری از مشتری های ملی و بین المللی ما پیش از سرمایه گذاری ترجیح می دهند فعالیت پرس ها در در عمل ببینند. مسلما ما امیدواریم که این سرمایه گذاری اساسی تاثیر مثبتی بر روی کسب و کار KBA در این بازارهای تازه به جای بگذارد."

 


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :