English

کداک (Kodak) بازار جهانی صفحات پردازش رایگان خود را گسترش می دهد

آرشیو خبر بازدید: 344 کد مطلب: 3610  

کداک (Kodak) بازار جهانی صفحات پردازش رایگان خود را گسترش می دهد

ایپینا/Meprinter
صفحات پردازش رایگان سونورا یووی (Sonora UV) در حال حاضر در آسیا، اقیانوسیه و اروپا در دسترس هستند.
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۷ فروردين ساعت 10:08

صفحات پردازش رایگان سونورا یووی کداک، آخرین ضمیمه ای که این شرکت برای سبد فناوری پردازش آزاد خود ارائه کرده است، در حال حاضر در بسیاری از مناطق دنیا در دسترس است. سونورا یووی از فناوری به کار رفته در صفحه پردازش رایگان سونورا ایکس جی استفاده می کند که از سال 2016 در ژاپن از نظر تجاری در دسترس بوده است. صفحات سونورا در اتاق ماشین چاپ، همچون نسخه پرچم دار ایکس پی می توانند با هر نوع راه اندازی و زنجیره های چاپ فعلی هم کار کنند. آن ها قادر به اجرا در ورقه خور ها، سایت های هیت ست و پرس های کلدست تجاری هستند و می توانند در مواردی همچون چاپ تجاری، روزنامه ها، بسته بندی افست و UV به کار آیند.

طبق گفته های کداک، صفحه های سونورا یووی توانایی سبد صفحه های پردازش آزاد کداک را در اختیار گروه بزرگ تری از ارائه دهندگان خدمات چاپ قرار می دهد. آن ها به با کمک این توانایی در مصارف چاپ UV خود می توانند در مقایسه با صفحات پردازش آزاد دیگر، دوره های زمانی طولانی تری در اختیار داشته باشند (در حدود 30000 چاپ). این ویژگی به فروشگاه های چاپ  این امکان را می دهد که از مزایای محیطی و اقتصادی صفحات پردازش آزاد بهره مند شده و مجموعه فرصت های مرتبط با فناوری UV خود را گسترش دهند. فرصت هایی مثل انعطاف پذیری، کیفیت بالای چاپ و زمان های خشک کردن سریع تر. در مورد چاپگرهای حوزه بسته بندی، صفحات سونورا یووی می تواند به خواسته های آن ها در حوزه چاپ UV که شدیدا مورد استفاده چاپگرهای بسته بندی و تجاری امروزی قرار می گیرد، تحقق بخشد.

ریچارد ریندو، مدیر کل جهانی چاپ افست و نائب رئیس واحد سیستم های چاپ کداک در این باره می گوید: "سرمایه گذاری های کداک در بخش تحقیق و توسعه، توانایی های تامین کنندگان خدمات چاپ را افزایش داده و به آن ها کمک می کند که مجموعه گسترده تری از برنامه ها را در اختیار داده باشند. به این ترتیب آن ها در عین حال که می توانند از تمام موفقیت های محیط اطراف خود بهره مند شوند، به بازارهای تازه هم دست پیدا خواهند کرد. بیش از 3000 مشتری در سراسر جهان در حال حاضر از هزینه های قابل توجه و مزایای محیطی سونورا بهره مند می شوند. شرکت های تولیدی کداک در حال حاضر در آمریکا، اروپا، ژاپن و چین واقع شده اند و فروشگاه های چاپ سراسر جهان را از مزایایی همچون پشتیبانی تدارکات، پشتیبانی و خدمات مشتری بهره مند می شوند."

 


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :