English

امیدواریم در نمایشگاه امسال پذیرای دوازده هزار بازدید کننده باشیم

آرشیو خبر بازدید: 1882 کد مطلب: 3529  
مدیر عامل نمایشگاه چاپ و بسته بندی خلیج فارس:

امیدواریم در نمایشگاه امسال پذیرای دوازده هزار بازدید کننده باشیم

Meprinter/ایپینا
لیزا میلبرن، مدیر عامل نمایشگاه چاپ و بسته بندی خلیج فارس (GPP) عنوان کرد: ما امیدوار هستیم که در نمایشگاه چاپ و بسته بندی خلیج فارس سال 2017 پذیرای دوازده هزار بازدید کننده باشیم.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۱ اسفند ساعت 13:16

چرا باید از GPP 2017 حتما دیدن کنیم؟ امسال برای بازدید کنندگان چه چیز تازه ای در راه است؟

نمایشگاه چاپ و بسته بندی خلیج فارس بزرگ ترین و تخصصی ترین رویداد خاورمیانه است و تمام جنبه های مختلف حوزه چاپ را در بر می گیرد. این نمایشگاه از سال 1997 تا به حال در دبی برگزار شده است و من فکر می کنم چندان بیراه نگفته ایم اگر ادعا کنیم که این نمایشگاه بسیار تحسین شده و بهترین مکان است برای بازدید از آخرین و جدیدترین تجهیزات و برنامه ها.

 

سال 2016 از نظر میزان ابتکارات صورت گرفته یک سال بسیار مهم بود و فناوری های زیادی وارد بازار شدند. نمایشگاه چاپ و بسته بندی خلیج فارس 2017 به چاپگرهایی امکان حضور می دهد که سال گذشته در نمایشگاه های دیگری همچون دروپا امکان نمایش نداشته اند. این نمایشگاه برای آن ها اولین فرصت مناسبی است که در اختیار دارند و از طریق آن می توانند کسب و کار خود را توسعه داده و خدمات پیشنهادی خود را افزایش دهند.

 

همچون دوره های پیشین، سالن نمایشگاه مملو از نمایش های زنده و عرضه محصولات تازه خواهد بود. بنابراین این یک فرصت مناسب است برای چاپگرها تا از اوضاع صنعت خود مطلع شده و متوجه شوند که از چه طریق می توانند به فرصت های تازه دست یافته و رشد یابند. پیش بینی می شود که ارزش بازار چاپ خاور میانه امسال به 24 میلیارد دلار برسد، در صعنعتی که به این سرعت در حال پیشرفت است، حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی خلیج فارس به چاپگرها کمک می کند که در این بازار از بقیه پیشی بگیرند.

 

از نمایشگاه گذشته تا به حال؛ GPP از نظر فضای نمایشگاه، تعداد ارائه دهندگان و تعداد ارائه دهندگانی که اولین بار است حضور پیدا می کنند، چقدر پیشرفت داشته است؟

این نمایشگاه از زمان شروع فعالیت خود تا به حال همیشه سال به سال با پیشرفت مواجه بوده است، نمایشگاه 2017 ده درصد بزرگ تر از نمایشگاه سال 2015 خواهد بود. خریدارانی که به این نمایشگاه می آیند می توانند با 200 تامین کننده اصلی صنعت چاپ در تماس باشند. پیشروهای اصلی معمول این صنعت از جمله ARFA، شرکت بازرگانی علی الهاشمی، بابست (Bobst)، کانن (Canon)، گیفن گرافیکس (Giffin Graphics)، هلیوزید (Heliozid)، کداک (Kodak) و پرستیژ گرافیکس (Prestige Graphics) در نمایشگاه امسال حضور خواهند داشت

 

پیش بینی می کنید چه تعداد بازدید کننده داشته باشید؟

سال 2015 نمایشگاه میزبان 11918 نفر بود. ما امیدواریم در نمایشگاه امسال این آمار  از 12000 نفر عبور کند.

 

در سال های پیش رو GPP چه برنامه ای برای رشد خود در نظر گرفته است؟

بازار چاپ خاورمیانه بسیار پویا است و ارزش سرمایه گذاری زیادی دارد. این نمایشگاه تا حد بسیار زیادی موفق شده احتیاجات ویژه این صنعت را پوشش دهد. ما به دنبال روندهای کاری کلیدی هستیم که در بازارهای محلی و جهانی صورت می گیرد، و سعی می کنیم آن ها را در نمایشگاه و بین نمایش دهندگان منعکس کنیم. در حالی که چاپ تجاری هم چنان از روند خوبی برخوردار است، اما حوزه ای که در سراسر جهان بیش ترین روند رشد را داشته است؛ بخش چاپ لیبل و بسته بندی است. به عنوان نمونه در حال حاضر بازار در حال تغییر شکل است.

در حال حاضر تمایل بیش تر به سمت رقمی شدن و مشاغل چاپی کوتاه مدت است، و من معتقدم بازدیدکنندگان این نمایشگاه این مساله را از طریق راه حل هایی که به نمایش در می آیند و هم چنین شرکت هایی که در این نمایشگاه حضور دارند، مشاهده می کنند

 


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :