English

زیراکس مدیر منطقه ی جدیدخود را منصوب کرد

آرشیو خبر بازدید: 317 کد مطلب: 3376  

زیراکس مدیر منطقه ی جدیدخود را منصوب کرد

Meprinter/ایپینا
زیراکس انتصاب سیمون هاولز، به عنوان مدیر منطقه ی خاور میانه را اعلام نمود. هاولز بر تمام فعالیت های شعبه های زیراکس نظارت دارد و با تیم مدیریت حساب، متخصصان فروش و متخصصان فنی برای حمایت یک شبکه ی پارتنر در بیش از 300 منطقه ( در خاور میانه) همکاری مینماید.
۱۳۹۵ دوشنبه ۲۰ دي ساعت 13:17
هاولز اظهار داشت : " من از رهبری چنین تیم با استعدادی برای به کار گیری استراتژی GTM  ( رفتن به بازار) در خاور میانه هیجان زده و خرسند میباشم.موفقیت و پیروزی در این امر همراه با تخصص و تمرکز روی شبکه ی پارتنر، با نفوذ به یک طبقه ی کاری ارزشمند بدل خواهد خورد. 
سیمون هاولز در سال 2003 به عنوان مدیر  استراتژیک بخش  چاپ و نشر هنرهای گرافیکی در UK ، به شرکت زیراکس ملحق شد . در سال 2008 ، هاولز به منظور ایجاد تجارت خدمات چاپ  در خاور  میانه به دبی ، U.A.E نقل مکان نمود و سازمانهای زیراکس را قادر به استفاده از خدمات دیجیتال به جای استفاده از کاغذ نمود. اخیرا سیمون هاولز در مقام رئیس اتحادیه و خدمات چاپ مدیریت شده ی زیراکس ME حضور داشت و بخش خدمات چاپ شرکت را گسترش داد تا بتواند نیاز سایر بخش ها، از جمله نمایندگی های ارائه دهنده خدمات چاپ زیراکس در سراسر منطقه  خاور  میانه را براورده سازد.
تمرکز هاولز در مقام جدیدش روی به حداکثر رساندن پوشش دهی منطقه توسط شرکت و ایجاد نمایندگی هایی در خاور  میانه میباشد ، همچنین تضمین میکند که همکاران زیراکس از بالاترین تخصص در کار خود استفاده نموده و به پشتیبانی  از شرکت های دیگر میپردازند. سیمون هاولز یادآور شد  که زیراکس ME به مدیریت خدمات چاپ و ارائه ی راه حل ها ادامه خواهد داد و همچنین اعلام نمود که این شرکت فرصتی برای به حداکثر رساندن صنعت پرینت ink jet در منطقه ی خاورمیانه دارد. 
 

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 زیراکس مدیر منطقه ی جدیدخود را منصوب کرد ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۰ دي


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :