English

دومین سمینار چاپ دیجیتال برگزارشد

آرشیو خبر بازدید: 1437 کد مطلب: 3241  

دومین سمینار چاپ دیجیتال برگزارشد

ایپینا
به همت گروه ترنج و با همکاری اداره کل چاپ و نشر، اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خراسان رضوی و همچنین اتحادیه چاپخانه داران این استان دومین سمینار تخصصی چاپ دیجیتال چهارشنبه 27 آبان ماه همزمان با پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته‌بندی مشهد برگزارشد.
۱۳۹۵ يکشنبه ۷ آذر ساعت 13:00

در این همایش پس از خوشامدگویی به حاضرین ابتدا امیرحسین قاسمی عضو هیأت مدیره اتحادیه چاپ دیجیتال و مدیر مجتمع طلوع پردازش در خصوص اهمیت چاپ دیجیتال و رشد روزافزون آن در حوزه چاپ و نشر به ایراد سخن پرداخت.

 

در بخش بعدی مهندس پیام پدیدار عضو هیات مدیره شرکت پدید پردازش (نمایندگی رسمی کمپانی کونیکا مینولتا در ایران)، در سخنرانی خود در این سمینار به مقایسه چاپ دیجیتال و چاپ افست پرداخت. وی همچنین در ادامه به جزئیات چاپ لیزری و کاربردهای آن در این حوزه نیز اشاره کرد.

 

سخنران بعدی رضا نورائی مدیرمسوول ماهنامه بسته بندی با اشاره به فرصت‌ها و کاربردهای چاپ دیجیتال در صنعت چاپ به رشد روزافزون این نوع چاپ در صنعت لیبل نیز اشاره کرد.

 

در ادامه این همایش مغانی رییس اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی ضمن خوشامدگویی به حاضرین، با ابراز خرسندی از برگزاری سمینارهای صنعت چاپ، حمایت خود را از برگزاری این نوع همایش‌ها اعلام داشت.

 

در پایان وحید پیشان در خصوص آماده‌سازی فایل‌های گرافیکی و بایدها و نبایدهای آن در چاپ لارج فرمت به ایراد سخن پرداخت.

  

گفتنی است این همایش با استقبال بی نظیری رو‌به‌رو شد و همچنین در پایان هر سخنرانی بازار پرسش و پاسخ بسیار داغ بود.

 

 

 

 

 


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 دومین سمینار چاپ دیجیتال برگزارشد ۱۳۹۵ يکشنبه ۷ آذر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :