English

محصولی جدید برای انجام چاپ عالی روی پارچه

آرشیو خبر بازدید: 690 کد مطلب: 4259  

محصولی جدید برای انجام چاپ عالی روی پارچه

largeformatreview/ایپینا
کسب و کارهایی که بدنبال رشد در حوزۀ صنایع چاپ دیجیتال روی پارچه هستند و از این فناوری در تولید پوشاک و لوازم دکور استفاده می کنند، می¬توانند سازوکار خود را با بهره گیری محصول جدید شرکت EFI بهبود بخشیده و نوآوری های جدیدی در زمینۀ تصویرسازی، طراحی و تولید محصولات جدید ارائه نمایند.
۱۳۹۶ شنبه ۷ بهمن ساعت 11:03

 شرکت EFI پَک چاپگرهای اینکجت دیجیتالی خود را با نام ریجیانی (Reggiani) عرضه نموده که شامل پلاگین­های فوتوشاپ و ایلاستراتور (Illustrator) برای طراحی­های حرفه­ای و موثر روی پارچه و جدیدترین نرم­افزار دیجیتالی proServer برای تولیدات با کیفیت روی پارچه است.

شرکت EFI با عرضۀ محصول Fiery DesignPro قابلیتی را فراهم نموده تا بتوان رنگ­ها را به وضوح و با دقت بالا روی پارچه اعمال کرد، رنگ­های مختلف را بین تیم طراحی به اشتراک گذاشت، الگوهای حرفه­ای طراحی نمود و یک طرح خاص را در چندین رنگ مختلف تولید کرد. پلاگین ­های داخلی این دستگاه محیطی مشابه با برنامه ­های فوتوشاپ و ایلاستراتور دارند و در نتیجه زمان طراحی کاهش یافته و نیازی به طی دوره­های طولانی مدت برای یادگیری کار با آنها نیست.

این پَک همچنین شامل نسخۀ جدید 6.5 از نرم ­افزار EFI Fiery proServer DFE و چاپگرهایی اینکجت پیشرفته برای چاپ اقلام واید و سوپرواید است که عملکرد بالایی داشته و تکنولوژی رنگی جدیدی برای گروه چاپگرهای صنعتی EFI Reggiani به ارمغان آورده است. این فناوری برای نمونه­ برداری بین برندهای عمده در زمینه منسوجات مورد استفاده قرار گرفت و روشن شد که Fiery proServer استحکام رنگ بالایی داشته که می­توان از این پروفایل­های رنگی در فرآیندهای طراحی و تولید استفاده نمود.

به گفتۀ ادل جنونی (Adele Genoni) رئیس و مدیر کل شرکت EFI Reggiani، مدل جدید ارائه شده ابزارهای ارزشمند برای بهینه ­سازی و ساده­ سازی فرایند طراحی و آماده ­سازی در بر دارد که مناسب آن دسته از مشتریانی است که بدنبال حرکت پرشتاب و به روز در بحث نوآوری هستند. اکنون، مشتریان با استفاده از این مجموعه، با وجود جدیدترین نرم­افزار Fiery proServer از مزایای عمده استفاده نموده و قادر به انجام فرایندی کارآمدتر، سازنده ­تر و سودآورتر باشند.

کیفیت، سازندگی و قابلیت استفاده

نسخۀ 6.5 از نرم­افزار proServer شامل قابلیت انجام کار روی پارچه را دارد که از انواع مختلف جوهر پشتیبانی نموده و رنگ­های متنوعی دارد که کاربر از چاپ با کیفیت بالا، وضوح تصویر و عدم وجود نقاط لک روی لباس مطمئن می­شود. نسخۀ جدید از عملکردهای دیجیتالی در چاپ مستقیم روی پارچه و در چاپ انتقالی پشتیبانی نموده و ابزارهایی برای رسیدن به مراحل مختلف و تکرار آنها، تغییر در ابعاد پارچه حین تولید و دقت رنگ برند ارائه می­نماید.

این محصول جدید در نمایشگاه اخیر شانگهای تکس (Shanghai Tex) چین رونمایی شد. تولیدات جدید بخشی از اکوسیستم EFI بوده که شامل نرم­افزار طراحی EFI Optitex 2D/3D و چاپگرهای دیجیتالی جدید EFI Reggiani نظیر چاپگر جدید Reggiani VOGUE است که این هم در نمایشگاه شانگهای شروع به کار کرد.


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 محصولی جدید برای انجام چاپ عالی روی پارچه ۱۳۹۶ شنبه ۷ بهمن


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :