English

رونمایی از دستگاه صحافی کتاب با تغذیه پیوسته

آرشیو خبر بازدید: 314 کد مطلب: 4743  

رونمایی از دستگاه صحافی کتاب با تغذیه پیوسته

ایپینا/سوسن ریاحی
سازندگان تجهیزات تغذیه¬ای در شرکت تکنائو و متخصصین صحافی در شرکت اسمیت با همکاری یکدیگر یک سیستم تغذیه و صحافی ساخته اند که به صورت پیوسته قادر به تولید کتاب و کاتالوگ های چاپ دیجیتال می¬باشد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۲ دي ساعت 12:15

 

این دستگاه قابلیت برگردان، برش و دسته کردن ورق های چاپی 4 و 8 صفحه­ای را دارد که تا خورده و روی هم قرار می­گیرند تا دسته های بزرگتری شکل بگیرد و سپس به هم دوخته شوند. منبع تغذیه ورودی تکنائو در مقایسه با ابزار بازکنندۀ یو 10 (u 10) و ابزار برش TC7000HS، به شکل کاملا اتوماتیک امکان پردازش صفحاتی با طول­های متغیر را دارد. این کار بدون نیاز به دخالت اپراتور انجام شده و بیش از 600 سیگنیچر در دقیقه تولید می‌شود.

این ابزار برش اجازه می­دهد تا به شکلی موثر و در لحظه بتوان سرعت را تغییر داده و یا روند را متوقف کرد و فرآیند جداسازی کتاب­های صحافی شده را تسهیل بخشید. ابزار دی ایکس 70 پلاس اسمیت (DX-70 Plus) با داشتن دو کیسه موازی و مرحلۀ همسنجی برگه­ها، امکان چاپ سیگنیچرهای 16 برگی روی یک ورقه را میسر نموده و موجب کاهش هزینه و زمان تولید شده است.

گفته شده که این سیستم به شکل باورنکردنی موجب صرفه­جویی در هزینه و زمان شده و در عین حال کار با آن به قدری ساده است که یک اپراتور به تنهایی می­تواند تمام فرآیند را تحت کنترل داشته باشد.

استفانو دی مارکو (Stefano De Marco)، مدیر فروش تکنائو می­گوید: "ما با همکاری یکدیگر یک سیستم کاملا یکپارچه برای دوخت و صحافی کتاب ساخته­ایم که پیوسته و با سرعت بالا تغذیه می­شود. استفاده از رول­های بسیار بزرگ تضمینی است برای تولید در حجم بسیار بالا، کاهش هزینه­ها و افزایش مداوم کیفیت چاپ."

سابرینا پرونوتو (Sabrina Pronotto)، مدیر عامل شرکت اسمیت گفته است:" این ابزار هوشمند مهندسی به آسانی می­تواند درخواست­های مختلف برای چاپ کتاب را مدیریت نماید.


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 رونمایی از دستگاه صحافی کتاب با تغذیه پیوسته ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۲ دي


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :