English

ثبت‌نام نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال آغاز شد

آرشیو خبر بازدید: 193 کد مطلب: 4828  

ثبت‌نام نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال آغاز شد

تسنیم
رئیس نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی از آغاز ثبت نام برای شرکت در این دوره نمایشگاه خبر داد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۰ بهمن ساعت 14:05

 جلال ذکایی، رئیس نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی،با اعلام خبر آغاز ثبت‌نام نهمین دوره نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی گفت: نمایشگاه چاپ دیجیتال تاکنون هشت دوره موفق را پشت‌سر گذاشته و نهمین دورۀ آن نیز از 28 تا 31 خردادماه سال 98 در محل سالن‌های نمایشگاهی هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

وی درباره تغییر مکان نمایشگاه گفت: با مشورتی که با برخی از شرکت‌کنندگان داشتیم، محل سالن‌های نمایشگاهی هتل المپیک را به دلیل خارج از طرح ترافیک بودن، سهولت دسترسی از طریق مترو، پارکینگ مناسب و... به مکان قبل ترجیح می‌دادند. همچنین سالن‌های مجموعه نمایشگاهی هتل المپیک بازسازی شده و شرایط مناسب‌تری برای برگزاری نمایشگاه پیدا کرده‌اند.

ذکایی در ادامه افزود:در این دوره از نمایشگاه برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده‌ایم که بعضاً برای نخستین‌بار به اجرا درمی‌آید. برگزاری کارگاه‌های آموزشی کاربردی، انتشار نخستین شماره کتاب سال چاپ دیجیتال، به روز رسانی اپلیکشین نمایشگاه، نمایش فیلم‌های آموزشی در محوطه نمایشگاه و برگزاری جشن بزرگ دیجیتالیا ویژه فعالان و دست‌اندرکاران چاپ دیجیتال از جمله ی این فعالیت‌ها هستند.

وی همچنین گفت: این دوره از نمایشگاه در فضایی بالغ بر 3040 مترمربع برگزار خواهد شد که اطلاع‌رسانی آن نیز از ماه گذشته آغاز شده و به مرور به حجم اطلاع‌رسانی‌ها از طریق رسانه‌ها، فضای مجازی و نشریات تخصصی افزوده خواهد شد.

وی در پایان گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی نمایشگاه به نشانیwww.idpex.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 ثبت‌نام نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال آغاز شد ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۰ بهمن


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :