English

بهره گیری از فناوری واقعیت افزوده ، ابزاری جدید برای چاپ و بسته بندی

آرشیو خبر بازدید: 243 کد مطلب: 4732  

بهره گیری از فناوری واقعیت افزوده ، ابزاری جدید برای چاپ و بسته بندی

printingnews/سوسن ریاحی
شرکت Reality BLU ابزاری ارائه نموده تا محتوای چاپی به شکلی جذاب و بنابر سلیقۀ شخصی تولید شوند و علاوه بر کسب درآمد موجب جذب مشتری نیز شده است.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۶ دي ساعت 10:36

 

شرکت RealityBLU، ارائه دهندۀ پلتفرم­های واقعیت افزوده (AR)، در نمایشگاه PRINT18 که از تاریخ 30 سپتامبر الی 2 اکتبر در مک کورنیک (McCormick) شیکاگو برگزار شد از پلتفرم BLUairspace رونمایی نمود. با استفاده از BLUairspace، ارائه دهندگان خدمات چاپی می­توانند به سرعت اقلام چاپی، مانند بسته­بندی محصول، پرچم، چاپ تراکنش، تراکت­های بازاریابی و موارد دیگر را با استفاده از ابزارهای موبایلی چاپ نمایند. شرکت­کنندگان در نمایشگاه PRINT18 می­توانند با حضور در غرفه 1600 سولیمار (Solimar) و غرفه 1611 مینولتا (Minolta) این پلتفرم را از نزدیک مشاهده نمایند.

بر اساس گزارش موسسه استاتیستا (Statista)، انتظار می­رود که تا سال 2020، تعداد کاربران واقعیت افزوده به یک میلیارد نفر برسد. شرکت RealityBLU بر این عقیده است که چاپ یک بخش جدایی­ناپذیر از روند سازگاری با AR و پر کردن شکاف بین تجارب فیزیکی و دیجیتالی است. واقعیت افزوده موجب ارتباط مستقیم بین اقلام چاپی (مثل لیبل، تراکت فروش، کارت اعتباری و غیره) و دستگاه­های تلفن همراه می­گردد.

ام جی اندرسون (M.J.Anderson) مدیر ارشد شرکت RealityBLU می­گوید، ارائه دهندگان خدمات چاپی با بهره­گیری از واقعیت افزوده در روند کاری خود، می­توانند ارزش کار خود را ارتقاء داده و کسب و کار خود را گسترش دهند. با استفاده از پلتفرم BLUairspace، چاپگرها می­توانند به سادگی یک لایه ارتباطی پویا، تعاملی و شخصی شده به عملیات چاپی خود اضافه کنند. این پلتفرم نه تنها موجب گسترش محتوا شده بلکه کاربران نهایی را تشویق می­کند تا با محتوای دیجیتالی تعامل مستمری داشته و اطلاعات بیشتری کسب نمایند. اضافه کردن قابلیت­های AR به ارائه دهندگان خدمات چاپی کمک می­کند تا تبدیل به ارائه دهندگان مطالب و اطلاعات مفید و راهبردی شوند.

پلتفرم ابری BLUairspace با روند تولید امروزی هماهنگ بوده و مقیاس­پذیری بالای آن به شرکت، آژانس یا ارائه دهندۀ خدمات چاپی این اجازه را می­دهد تا یک یا صدها حساب، کمپین و فرآیند را مدیریت کند. این پلتفرم شامل موارد زیر است:

داشبورد مدیریت کمپین ابزاری برای گزارش­دهی، برنامه­ریزی و پیگیری داده­های مربوط به کمپین شما در بستر اینترنت است.

تجزیه و تحلیل تحت وب برای نتایج برآمده از کمپین، عملکرد، محل و سیستم عامل دستگاه

ایکس آر بیلدر (XR Builder) با استفاده از فناوری واقعیت افزوده، یک ابزار جذاب برای طراحی فضایی است که به آسانی می­توان تصاویر، عکس­ها، رسم­های سه­بعدی، انیمیشن، صدا و تصویر را در یک فضای مجازی ادغام نمود.

قابلیت کشیدن و انداختن به شما اجازه می­دهد تا با استفاده از رسانه­های در دسترس، محتوای جدیدی ایجاد و منتشر نمایید.

پلتفرم BLUairspace SDK موجب می­شود تا اپلیکیشن­های موبایلی موجود در مرورگرهای AR تبدیل شوند.

یک پلتفرم با قابلیت انجام چهار کار همزمان، به کاربران اجازه می­دهد تا نشانه­گذاری، نشانه برداری، مکان­یابی و شخصی­سازی را به شکل همزمان انجام دهند.

برای بازدیدگنندگانی که از نمایشگاه PRINT18 بازدید می­کنند، شرکت RealityBLU یک پلتفرم با نام BLUairspace آماده کرده است که برای برجسته کردن ماهیت دینامیکی فناوری طراحی شده است. شرکت‌کنندگان با استفاده از اپلیکیشن BLUairspace روی موبایل می­توانند در کمترین زمان از یک نشانگر چاپی اسکن بگیرند و به سلیقۀ شخصی خود آن را چاپ کنند. تجربه نشان داده که چاپگرها و مشتریان آنها چگونه می­توانند فناوری AR را با چاپ ادغام کنند و مشتریان جدید جذب کرده و درآمد بیشتری برای خود به ارمغان آورند.


اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :